Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez igy hatasos lesz amiket...

Ez igy hatasos lesz amiket eszek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

A reggelim 5db kicsi fornettis sajtos pogi. az ebedem mindig az amit a mami foz.(abbol is probalok keveset enni)a vacsoram 3db tojas sutve. kerlek segitsetek. irjatok etrendeket edzesterveket amit.itthon meg tud csinalni egy szomoru 15eves lany! nagyon bant hogy az iskolaban kapok olyan jelzomet hogy rofi meg ilyenek :'( nem tudjatok elhinni hogy ez nekem mennyire faj! Nem vagyok egy nagy darab amugy.csak husis... comb es has fokent. pedig izom is van rajtam6ev kosarazas.1ev foci.es rendszeresen lovaglas sok eve. 15eves lany,154cm,61kg.a cel almaim eleresehez -10kg.

Kerlek segitsetek. nagyon remenykedek benned,hogy segitesz!


2011. dec. 19. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"A reggelim 5db kicsi fornettis sajtos pogi"

esélytelen. tehát ami így indul, az vajon ha tovább olvasnám, hogy lehetne még jó? ha erre válaszolsz, akkor meggyőzhetsz hogy van értelme elolvasni a többit, esetleg segíteni.

de amíg táppal kezded a napod (mert egy fehér lisztes tápanyagok nélküli cucc az nem étel) addig mit vársz.. a többi kajád majd biztos megfelelő lesz :)

2011. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:
szerintem amit tehetsz ennyi idősen, az az, hogy szépen ráveszed a mamit, hogy reggel tojásfehérjéből rántotta, oliva olajon sütve, minden reggel edd ezt, kerülöd a cukrokat, kólát, az összes ilyen szar kaját, és törekedsz arra, hogy nem feldolgozott kaját eszel, tehát rizst, főtt burgonyát stb stb és persze annyit mozogsz amennyit csak bírsz, mindegy mit, foci, bringa, kosár, kézi, mind1 csak mozogj, aztán ha majd már lesz pénzed, diákmunka stb jobban figyelhetsz arra, hogy mit eszel, addig legalább megszokod, hogy nem iszol kólát, stb stb, szökőévbe egyszer max.
2011. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szeepen!
2011. dec. 20. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!