Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell naponta ugráló...

Mennyit kell naponta ugráló köteleznem hogy fogyjak a hasamból és mikor?

Figyelt kérdés

178cm/64kg

de hasam lett, nem túl nagy, de szeretném formálni.


2011. dec. 13. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen diétára gondoltál mellé?
2011. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem diétázok, azt eszem amit szeretnék, nem vagyok egy húsevő tehát jobban eszek zöldségeket, mondjuk napi 5-10szál z.hagymát megeszek tejföllel elkeverve és rozskenyérrel. azt nagyon szeretem.
2011. dec. 13. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül semmit nem érnek a sportok, persze egészséges meg fejlődik az állóképességed, de hogy fogyni, formálódni nem fogsz rendesen, az biztos.
2011. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és milyen bevált diétát ajánlasz?
2011. dec. 14. 00:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem féltétlen kell diétázni ahhoz h leadjon 1-2 kilót. Genetika kérdése. Én pl 6 hét alatt fogytam 3 kilót, úgy h nem rendszeresen eszem (munka miatt), van h késő este, és ugyanúgy eszek zsíros kaját mint előtte, vagy épp sütit, csokit. Egyedül a cukros üdítőkről mondtam le. Napi 35 percet mozgok elég intenzíven, és mégis mennek a kilók.

Természetesen diétával előbb el lehet érni a kívánt eredményt, az is biztos.

Sztem megtoldhatod az ugrálást némi kis felüléssel is, persze nem kell napi 100at, csak mértékkel.


25/F

2011. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, arra már én is gondoltam :)
2011. dec. 14. 09:19
 7/7 bentonit válasza:
Napi rozskenyér evése mellett ne várd, hogy laposabb lesz a hasad
2015. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!