Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgás + heti 1-2 infraszauna...

Mozgás + heti 1-2 infraszauna segít a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok duci alkat, inkább vékony. Mégis egész sok rajtam a zsír. Mondhatni az van rajtam izom helyett. Sajnos ez miatt narancsbőrös a combom, fenekem, vádlim, hasam.


Elsősorban a célom: Formálódni és eltüntetni a zsírt, narancsbőrt.


Hallottam az infraszauna jótékony hatásairól, hogy segít a narancsbőr leküzdésében. Heti kúrák léteznek, hetente többször kéne menni hogy minnél jobb eredményt érjek el. De nekem sajnos nincs erre ennyi pénzem :(


Ezért szerintetek ha minden nap edzek egy 45-60 percet, és hetente 1szer esetleg kétszer elmegyek infraszaunázni, az hatásos kombináció lenne?


Előre kérem azokat hogy akik nem tudják mi az az INFRAszauna, azok ne is írjanak, mert olvastam már gyk-n olyan buta hozzászólásokat ez ügyben, hogy fogtam a fejem.....


22/l



2011. dec. 21. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:

A szauna nem fog segíteni (de ha én ilyeneket forgalmaznék, én is ezt terjeszteném, hogy halljanak róla a lányok). Rendszeres mozgás, egészséges, zöldségekben gazdag, cukorban szegény táplálkozás, kávé, cigaretta, alkohol elhagyása, ez az alap. A 45-60 perc nagyon jó, de legalább heti egy pihenőnapot mindenképpen tartsál.


Ha ez mind nem segít, akkor még jöhet a szakszerű cellulitmasszázs (amiben meg én vagyok érdekelt, hogy terjesszem, hogy hatásos, és ebből látszik, hogy kereshetsz is magánban), de az sem ér semmit, ha az előzőek nincsenek meg.


A legjobb tanácsom mégis az, hogy ne törődj vele, ez egy mondvacsinált probléma, a fiúkat aztán biztosan nem érdekli. Az mindenesetre hasznos, ha mozogsz és egészségesen táplálkozol, abból hátrányod nem lehet az életben. :-)

2011. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!