Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg, hogy néha...

Nyugtassatok meg, hogy néha ti is szoktatok hatalmasat bűnözni?!

Figyelt kérdés

Hogy mit értek ezalatt?

Nemrég lett kész a körömpörkölt, azon kívül, hogy megkóstoltam jó ízű-e, mondtam, hogy nem eszek belőle, majd csak holnap.

Erre most 3/4 9-kor úgy tele ettem magam belőle, hogy majd kidurranok. És ráadásként még álmos is vagyok, úgyhogy biztos hogy hamarosan le is fekszek... :-(

Bele sem merek gondolni milyen álmaim lesznek :D

Pedig úgy próbálok figyelni, hogy este már ne egyek, de az éhség felülkerekedett rajtam, és ilyenkor nem bírom rávenni magam, hogy gyümit, vagy zöldséget egyek.

Mással is megesik ilyen mértékű bűnözés? Vagy csak én vagyok akaratgyenge?


2011. dec. 23. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam hatalmasat bűnözni. Elég nevetséges dolog az evést bűnözésnek hívni. Nem ártasz vele másoknak (ha csak nem embert eszel). Egyébként is, ha kívánod, egyél, csak tarts mértéket. A szervezeted érzi, hogy mire van szükséged.
2011. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Persze, mondjuk én nem diétázok. Most ettem ropit, igaz nem ér fel a körömpörkölttel. Ha megnyugtat, most megyek zserbót szeletelni, és tuti hogy megkóstolom, mivel én sütöttem ;)

Nem álmodsz feltétlenül rosszat, én is feküdtem már le így tele hassal, aztán aludtam reggelig. :)

Nem vagy akaratgyenge, nyugi. :) Boldog Karácsonyt! :)

2011. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És ha megtörténik mi van?

Holnap ugyanúgy folytatod a napod, mintha mi se történt volna, nem fogsz 10 kilót hízni 1 éjszaka alatt ne aggódj. :)


Amúgy nyugodtan egyél bármit és sokszor kicsit, mert akkor mindig lesz valami a gyomrodban és nem fog ilyen előfordulni, hacsak nagyon nem bírsz magaddal. Ne aggód túl! :)

2011. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyosak vagytok!

Persze a bűnözést egy kicsit eltúloztam, nem embert ettem :-)

De rossz ez nekem, mert szeretnék még pár kilót fogyni, és nem hiányoznak ezek a kitörések, még ha nem is szedek fel hirtelen egy 10-est.

Nyamm zserbó! :-)

A sokszor kis evés jó ötlet, csak nem nagyon tudom tartani magam hozzá, mert a kiscsajszim mellett néha még az ivásról is elfeledkezek. :-)

Én is Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

2011. dec. 23. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Ma is bűnöztem, akkora a hasam mintha most akarnék megszülni... :(
2011. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

egs.

én nem írhatok normális választ, mert akkorákat bűnözök, ki tudja törvényes-e?

2011. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan 74db szaloncukrot ettem ma meg. Erre töltött káposztát pihepuha fehérkenyérrel,diós,lekváros,mákos sütiket,reggel még fornetti is becsúszott 11db mini,majonézes-kukoricás krumplisalátát is ettem egy jó nagy tányérral. És mégcsak holnap lesz szenteste :D

Hát nem fogok eret vágni mert sok volt. Finom volt,jólesett és kész :)Nem fogok meghízni pár nap alatt.

2011. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ó, én ma tejszín-vajkrémes zsömle, gulyásleves, káposztás tészta, keksz.

Tejszín-vajkrémes-párizsis kifli.

És most túró rudi, meg csoki.

2011. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegnap nem ettem semmi mást egész nap, csak zserbót, bejglit, meg egy fagyit. Mondjuk nem sok bejglit ettem, még éhes is voltam utána, de aztán megúntam az ízét és már nem ettem többet belőle. Ettem volna mást is, csak a hűtő üres és nem volt kedvem lemenni a boltba. Főzni se főztem semmit.
2011. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kemény az élet :)
2011. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!