Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó ha csak gyümölcsöket eszem?

Az jó ha csak gyümölcsöket eszem?

Figyelt kérdés

Mennyire hatásos módszer, ha csak gyümölcsöket eszem?

30-35 kg feleslegem van


2011. dec. 25. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok dietetikus, de szerintem nem jó, nagyon megemeli a vércukorszintedet, sok benne a szénhidrát.
2011. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mi számít soknak? Mert pl az almában 7 g van...az annyira sok lenne?
2011. dec. 25. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
hát anyu úgy fogyott, csak ez nem jó szerintem, hogy paradicsomot, meg citromot evett sokszor. De hát ő meg tudja enni magában a citromot is. Mondjuk én nem, mert kiég a gyomrom.
2011. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én sem vagyok szakértő, de szerintem a legjobb ha behatárolod a étel mennyiségét. Például reggelire csak egy almát eszel gyümölcslével vagy teával, ebédre csak egy kis adagot... A gyümölcsöt jó ötletnek tartom, de ne túlozd el. Tönkre mehet tőle a gyomrod. Igaz hogy jól lakhatsz a gyümölcstől, de a vitaminokon kívül szinte semmi emészthetőt nem tartalmaz (rostok). A változatosság a legfontosabb: ehetsz húst és süteményt is, de csak a megfelelő mennyiségben. Kérdezd meg a háziorvosodat, vagy egy diebetikust!
2011. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy ideje bizonyított tény, hogy a közhiedelemmel ellentétben a gyümölcsök fruktóz (gyümölcscukor) tartalma ugyanúgy ugrasztja az inzulin szintet, mint a sima cukor. Gyümölcse válogatja persze (pl szőlőben nagyon sok van, almában kevés), de alapvetően nem, nem fogsz fogyni tőle.
2011. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
FEHÉRJE!!!!!!!!!!
2011. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
TOKELETES.vizet sem kell innod,fogyni fogsz !!!
2011. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:31 XDDDDDDDDDDDXXDDDDDDDDDDDDDXXDDDDDDDXDDDDDDDD
2011. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semelyik butasegg módszer, hogy csak káposztát eszem, csak almát eszem, csak vizet iszom, csak hat után nem eszem, csak nem reggelizem, csak koplalok, nem vezet tartós eredményre. Életmód változtatás kell, helyes táplálkozás és aktivitás, főleg ekkora súlyfeleslegnél!
2011. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!