Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 éves anyuka vagyok,160 cm,...

34 éves anyuka vagyok,160 cm, kissé telt alkat (felül). Mennyi lenne kb. az ideális súlyom?

Figyelt kérdés
Nem a testtömeg index érdekel, hanem vélemények. Kb. hány kilótól lenne \\\'normális\\\'?
2009. máj. 20. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
55 kg.
2009. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53-55 kg
2009. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49 és 64 között EGÉSZSÉGES, a két érték között az a jó, ahol te magad jól érzed magad a bőrödben. Így látatlanban nehéz bármit is mondani, sok múlik a csontozaton, testfelépítésen, hogy kinek mi áll jól. Van, aki 15 kiló felesleggel a legdögösebb, van, akinek ez nem áll jól.
2009. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 166 centi vagyok, 55 kiló

23 éves és erős csontozatú, viszont vékony alkat, de nem sovány, én csípőben meg combra vagyok erősebb, körte alakt, de nem vészes. néha nehéz az ember de mégsem nagydarab. az izom az nehezebb. a zsírnak meg csak nagyobb a térfogata


olyan 55 kiló max 60 lenen a normális

2009. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!