Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok 1 hónap...

Zs_green kérdése:

Mennyit fogyhatok 1 hónap alatt, napi 1-1,5 óra aerob mozgással?

Figyelt kérdés
156cm magas 21 éves lány vagyok. 58-62 kg között ingázok állandóan. Szeretnék 8-10 kilót fogyni. Lehetséges ez szerintetek, mindennapos kocogás, biciklizés, taposás segítségével 1 hónap alatt?
2011. dec. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha diétázol is mellette akkor ennyi mozgással simán fogyhatsz 10 kilót 1 hónap alatt
2011. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én fél órát futottam minden nap és úgy is sikerült havi 8 kilót leadni, szóval lehet h felesleges is másfél órát rászánni, de te tudod, hajrá
2011. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 26. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Az étrendedre is figyelj, mert különben nem lesz belőle semmi.
2011. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mint írták, mit/mennyit akarsz enni mellette?
2011. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Normálisan szeretnék enni mellette, viszont mellőzném a szénhidrátokat és sokszor keveset ennék, sok zöld teát innék. Ezt terveztem.
2011. dec. 26. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:
aha. hát ezzel, akár el is hízhatsz, de ha lényegében sikerül egészségesen enned, sok húst, zöldséget, cukros és finomított sza.rokat kilőve, és kevesebbet eszel akkor jó is lesz.
2011. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!