Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan zabpelyhet...

Hol lehet olyan zabpelyhet venni, amit diétához sokszor javasolnak és mennyiért kb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Auchanban pl. az ömlesztett árus részlegen (ahol többek között ömlesztett gumicukrot meg puszedlis is lehet venni) kb. 400 ft körül lehet egy kiló asszem. De lehet kapni külön papírzacskóban is, mint a cukrot, csak valamivel drágább. Egy kiló zab meg nem kérdés, hogy jó sokáig elég.
2011. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi

és hogyan kell enni? reggelire szeretném néha... mert amúgy tojásfehérjéből szoktam rántottát, de uncsi

2011. dec. 26. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:

bárhogy eheted, lényeg hogy rágd meg (nyállal össze mert a nyáladban van amiláz enzim) és utána ntekd le.

vagy receptekre gondolsz? én vízzel eszem. valaki tejjel, joghurttal, protein turmixszal. fel lehet főzni kásának, mézzel, fahéjjal, sósan pörkölttel, hússal.. akárhogy.

2011. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

.Aczél.!

Vízzel akarom... hogy csinálod? :D sosem ettem még zabpelyhet... légyszi, segíts!

2011. dec. 26. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy-vagy két natúr joghurttal összekeverve tökéletes, dobhatsz bele pár szem gyümölcsöt is. (Gyümölcsjoghurtot viszont nem ajánlom a cukortartalma miatt)


Vízzel... hát, Aczél kemény vagy :D Tésztaszűrős halkonzerv mikor jön :D

2011. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem szeretem a joghurtot, a hideg kiráz tőle

ezért is akarom vízzel...

2011. dec. 26. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Vízzel a zab kb. olyan mintha ilyen kemény rágós fűrészport ennél. Haverom fehérjével öntötte fel, de hát az is eléggé hányingerkeltő. Hosszú távon csak vasakarattal működhet :D
2011. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vízzel nagyon is finom ,ha kását készítesz belőle,plusz egy kis édesítő és fahéj,nyamm!
2011. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok kemény.

hát.. ez egy ilyen "dolog". képzeld el, hogy reggel van, előző nap este még edzettél mondjuk későn, a lehető legkésőbb kikelsz az ágyból, befordulsz a konyhába, nem csúszol ki. teljes gázzal sikerül oda zuhanórepülni a zabos edényig, tölteni kistálba, víz rá, (nyitott szemmel) mert hát tudod hogy kell valami szénhidrát a testednek, aztán valami szelet állat, zöld (a paradicsom nagyon jó reggel) és akkor lehet tovább zombulni a fürdőszobába az emberibb arc felöltéséért.

tehát, ilyen a vizes zab, és ami a kulisszák mögött van.

2011. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

akkor nem kell benne áztatni sokáig?

én minden reggel edzem 1 órát, utána is jó a szénhidrát?

mert utána kb. fél órával szoktam enni a tojást, ha azt reggelizem

2011. dec. 26. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!