Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók, ti hogy oldjátok...

Fogyózók, ti hogy oldjátok meg a kaját a melóhelyen? Hordtok magatokkal enni és ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen gondom volt, minden nap vittem kis ételhordóban csirkét-rizst, és kanállal megettem. Lehet mellé enni uborkát, vagy variációk: csirke-párolt zöldség, csirke-saláta, csirkemell csíkok és rizs, csirkemell kockák és saláta :D
2011. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Disznóknak maradjon a mangalica-zsír
2011. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk én soha nem fogyóztam, de az most mindegy. Am igen, hordok magammal enni. Hogy mit? Ami előző nap volt kaja. Mikor mi, néha veszek péksüteményt.
2011. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én oviban dolgozom, azt eszem, amit ott a gyerekek, de mindig csak kisadagokat.
2011. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hordok magammal

amiket főzök előző nap

rizsehús, tarhonyáshús ubirval, székelykáposzta(lightosabb verzió) rizibiz sülz husival, fasírttal(sützacskóban sült) főtt husival

főtt tojás főtt krumplival spenóttal

lencsefőzelék főtt tojással

párolt csirkemell rizzsel

zöldséges raguk rizzsel

szendvics(sonka, tojás, tonhal, sajt, zöldségek stb)

joghurtok, gyümölcsök, müzliszlet(ilyen cukormnetes)

zabpehely joghurttal, túró, stb stb

itthon meg eszek zöldséglevest, tojáslevets, húst, halat, zöldséget, tojást, túrót, gyümölcsöt stb

2011. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!