Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék fogyni? (képpel)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 165 centi és hozzá elméletileg 85 kg. Zumbázok amúgy. Sokat koplaltam (részben akaratlanul) és most eléggé meghíztam. Mit kéne csináljak? A zumbát abbahagytam egy hónapja amúgy.


[link]


[link]


2011. dec. 27. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, de hát egyél egy kicsit kevesebbet, mint szoktál, és kész. Pl csináld úgy, hogy a kajád utolsó 3 falatját nem eszed meg. Ne lakjál jól soha. Azt is meg lehet ám szokni.
2011. dec. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Étkezz rendszeresen, 4-5 alkalommal egy nap, de ne sokat. Reggelire egy kefir, ebédre meg pl. egy főtt krumpli meg egy szelet hús. Most csak a mennyiség miatt mondtam példát. Az a lényeg, hogy ne éhezz fél napokat, főleg, ha utána meg bezabálsz egy fél disznót vacsorára. :D Szóval rendszeresen, keveset, és egészségeset! Csokik, rágcsák, zsíros kaják kizárva. :] Hetente párszor elmehetsz futni (ilyenkor reggel különösen jól esik :D), otthon pedig végezhetsz gyakorlatokat, hasra, fenékre, combra, ami jólesik, nem kell menned sehova, csak szánj rá naponta 1 órát. :)
2011. dec. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb fogyj le 10 kilót és aztán sportolj valamit aktivabban, jobban fog menni és így nem megy el tőle a kedved.

Az első 10 kilót meg ledobhatod úgy 3 hónap alatt, egyél sok sovány húst, zöldséget és igen, gyümölcsöt is eheszt, persze ne 3 kilót, de egyél nyugodtan. Főleg ananászt, grépfruitot, pomelót, ezek a legjobbak. Sok kitartást, amúgy kb ugyanígy nézek ki én is, eddig 6 kiló ment le:)

2011. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem mondanám, h 85 kiló vagy, iszonyat jól nézel ki ahhoz képest. :)


Én 168/65-tel már nagyon gázos voltam.

2011. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem mondtam volna meg, hogy 85 vagy. a bárátnőm ilyenmagas mint te. ő 75 kiló, de sokkal vastagabb mint te
2011. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló alakod van, mint nekem. :)

A nasikat csökkentsd a minimumra, 1-2 hetente egy pár kocka csoki szerintem belefér. És tovább is bírod. :) Egyél rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, csirkét, halat. Rengeteg VIZET igyál, vagy akár sima teát. (én most próbálom ki a zöld teát, nagyon ízlik és elvileg segít a fogyásban is ;)). Emellett otthon csinálj torna gyakorlatokat, rengeteget találsz neten is. Esetleg fuss. Sok szerencsét! :)

2011. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!