Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki norbi update szerint...

Van aki norbi update szerint táplálkozik? Rendeltek onna kaját?

Figyelt kérdés
Én most akarom kezdeni,csak nem tudom hogy van-e értelme megrendelni mondjuk az alakreform menüt. 164centimhez 70 kg vagyok.minimum10 kilót szertnék fogyni. szerintetek mennyi idő alatt sikerülhet? tornázni is fogok naponta. amugy 9 hónapja szültem.

2011. dec. 27. 10:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ezekkel kezdte még az elején...a többi meg hát jött magától. Én úgy gondolom,hogy aki fogyni szeretne a mozgáson van a hangsúly a táplálkozás mellett. Én is sokat fogytam, mondjuk én akupunktúrával meg 500kalóriával, n az elég kemény volt, de hát valahol el kellett kezdeni. Mondjuk akkor még norbinak híre sem volt. :)
2011. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
szerintem ne rendelj onnan kaját mert nem éri meg. akkor már inkább főzz magadnak! én is sokáig updateztem és bár az alakomnak jót tett a bőröm és a hajam irtó gáz lett a sok egészségtelen adalékanyagtól. inkább étkezz egészségesen és mozogj sokat. a futás a legjobb. igaza van annak a kommentelőnek aki szerint norbi egy paraszt ezt osztom. :) egyébként a réka tornák is jók,hatásosak de másra nem érdemes költeni. azt is inkább töltsd le!
2012. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Akkor legalább én megpróbálok a kérdésre válaszolni. Tök jó lenne, ha kedves Aczél nem fikázna mindig mindent le úgy, hogy érdemben a kérdésre nem is válaszol.


Rendeltem már, nekem elég 2 napra bőven, így 400, max 500ból megvan az ebédem. Amit eddig rendeltem mind nagyon finom volt.

6 hónapja szültem, nov 22től diétázok, ebből dec 20tól Norbisan. Összesen 10 kilót fogytam, de többől. Reálisan szerintem 3 hónap. Nekem egy egész menü sok lenne, mi ha rendelünk levest is, akkor úgy, hogy egy leves, egy második, és 2en esszük.

Ja, a tornát is azóta csinálom kb, mióta Norbizok. Az első 2 hétben nehezen indult be (viszonylag), de még nem telt le az egy hónap, és már 3,5 kilónál járok, én nagyon örülök neki, mert abszolút nem érzem diétának.

Mellesleg Aczél által leszólt ducitréninggel kezdtem, mivel nem vagyok túl sportos... :) Eleinte az a 30 perc is nehéz volt, de 3-4 hét alatt is fejlődtem, már 60 perceset is csináltam. Szép lassan a cél felé!

Sok kitartást neked!

Van felétek update pékség?

Mellesleg nekem nem megy a hasam tőle...

2012. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
most mi van ma? bántjuk az Aczélt nap? :(
2012. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem, de eddig még ahány írásodat olvastam, semmi nem felelt meg.

Mért ne lenne jó egy ducitréning, egy 100-150 kilós nőnek?

Voltál te már elhízva úgy, hogy legalább 30-40 kiló rád jött? Vagy akár csak 20? Én először, mikor terhes voltam. Előtte is szedtem fel, közben nagyon sokat. Tudod, micsoda megterhelés az a térdnek? Tudod milyen 40 kiló plusszal futni? Próbáld ki. Vegyél fel 30 kiló súlyt magadra, és úgy csináld meg a napi gyakorlataidat. Utána beszélünk.

2012. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

tudom. de miért is kéne nekem utána bárkivel is beszélnem? ne félj, a 130 kilósat is úgy megrugdosom, aztán olyankor mozog rendesen.

tudod 80 kilóval milyen megerőltető harcművészetet végezni? nem kis futás meg totyogás, hanem maximális izomfeszüléssel és sebességgel gyakorlatok. vagy ha lassabban, akkor sokkal tovább, kontrolláltabban. megterhelő. ÉS? a te őseid soha nem terhelték meg magukat? ez egy ilyen új dolog, az én reformom szerinted hogy az embernek edzeni kell? nézd már meg mikor voltak az emberek ennyire edzetlenek mint ma, és milyen következményekkel jár ez!

amúgy a 110 kilós férfi még kur.va keményen és gyorsan, könnyedén mozog, mert ennyi az egyik mesterem, úgy hogy egy középszerűen tűrhető edzésre törekedhet mindenki, nem fognak belehalni. az elhízásba viszont igen.

a Dokinéni szerint kontrollált körülmények között (nőknek) mehet az 1200kcal-os diéta, ki vagyok én hogy ezt felülbíráljam, azzal fél éven belül le lehet fogyni annyit hogy lehessen keményen edzeni.

bár én 85 kilós emberrel a nyakamban is kihozom a legtöbbet a dologból, ha ez a feladatom. a nagy különbség a kifogás keresés, és a feladat végrehajtása kettőnk között. én speciel megcsinálom amit meg kell, mert tudom hogy egyedül én járok jól vele. te/ti kifogásokat kerestek, de ettől se jobb nem lesz nektek, se rosszabb nekem, így igazából fölösleges.

2012. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem érted a lényeget, mert nem akarod.

A fokozatosságról, és mértékről hallottál már? Elég fontos dolgok...

Képzelj mér el valakit, aki sosem sportolt, és belevágna egy 120 perces kemény edzésbe. Nem csinálná végig, de ha mégis, többet sosem sportolna. Én 2 hétig csináltam azt, aztán 40 percet, aztán 60at. Ha mér ez is jól megy, akkor majd megint emelem az adagot.

Viszont nem nyírom ki a térdem, sem a többi izületem. Amiből ugye nem tudok újat venni, ha elromlik. És mi itt a kifogás? Csinálom, és 2 hónap múlva már sokkal többet fogok bírni, és csinálni, és talán nem fogom megutálni sem.

2012. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

élhető dolgot mondasz.

de edzésben és egészségben valóban nem ismerek fokozatosságot. ha valaki úgy dönt egy kemény edzés után, hogy többé nem sportol: ő járulékos veszteség.

neki segítesz Te, mint megértő, fokozatosságot támogató.

2012. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert én neki nem javasolnék kemény edzést elsőre, hanem fokozatosan, 1-2 hónap alatt jutna el odáig, hogy bírja a keményet, és onnantól azt csinálná.

Na? :)

2012. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kár ezen vitatkozni, mindenki azt csinálja ami neki a legjobb. eddig nem hittem Norbiban én sem,de karácsonykor nagyon rászántam magam.már alig vártam hogy elseje legyen :-) már jó 32 kilót fogy tam 3 hét alatt :-) egyáltalán nem éhezem,sőt... a városunkban sajnos nincs,de 25 km-re van,és oda mentünk át beszerezni az alapdolgokat.kenyeret,kalácsot,pudingot,rudit kapok itt is a tescoban.minden nap tornázok is.bár még csak 20-30 percet bírok tornázni.pedig nincs nagy súlyfeleslegem,mert 68kg vagyok.De nagyon régen tornáztam. A kaján majd még elgondolkozom,lehet megpróbálom.
2012. jan. 15. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!