Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki norbi update szerint...

Van aki norbi update szerint táplálkozik? Rendeltek onna kaját?

Figyelt kérdés
Én most akarom kezdeni,csak nem tudom hogy van-e értelme megrendelni mondjuk az alakreform menüt. 164centimhez 70 kg vagyok.minimum10 kilót szertnék fogyni. szerintetek mennyi idő alatt sikerülhet? tornázni is fogok naponta. amugy 9 hónapja szültem.

2011. dec. 27. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább próbálj meg a mozgás mellett több zöldséget-gyümölcsöt enni. Vagy beszélj egy igazi dietetikussal, aki segít összeállítani a megfelelő étrendedet. Felejts el azt a rengeteg káros adalékanyagot tartalmazó szemetet! Egyik ismerősöm kipróbálta: csak iszonyú hasmenést kapott tőle. Megmutatta a cetlit egy orvosnak, aki szerint is a kaja okozta a gondot.
2011. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van. Nem egy imserősöm élt norbi szemeten,

volt akinél pl. súlyos allergiás bőrkiütések jöttek elő...

Volt olyan is, aki norbi nasikat evett, na az meg szegény egyfolytában pukizott tőle. Ha már láttam, hogy eszi a Norbi rudit, inkább átmentem a másik szobába, jó időre.

2011. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha hízni akarsz akkor rendelheted. Iszonyat amilyen zsírosan főznek,persze azt nem közlik hogy egy adag hány kalóriát tartalmaz.

Ezek a menük kb 100kilós embereknek valóak.

2011. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Utolsó :D

ennyi! Kérdező nyilván nem rendelne olyan helyről kaját, ahol nem tudja az összetevőket, energiatartalmat, hiszen éppen célzott táplálkozást folytatna, a fogyás miatt, ez van ugyanis a kérdésben.

2011. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem azért hogy Norbit védjem, vagy épp én is támadjam: aki az ő elve szerint akar táplálkozni, az olvassa el a könyvet. Nos, aki nem olvasta, nem értem milyen alapon osztja itt az észt.

- leírja, hogy a mozgás is nagyon fontos, de az étel a számottevő a fogyókóra során, magyarul a bevitt kalória, és az étel MINŐSÉGE

- kerüld a cukrot, fehér lisztet, zsírt

- 1 adag egy tenyérnyi! tehát a menüben több van, ne zabáld be egyszerre, mint egy ló, hanem egy tenyérnyi adagot egyél meg belőle, a másik felét majd vacsira. (így egy árán két étkezés megvan)

- de ha félsz a kész étel rendelésétől, főzz a receptjei alapján. Te vásárolsz be hozzá, tehát a minőség a te kezedben van, a mennyiség pedig tudod, nem egy lóé..

Sok sikert!:)Éééérdekes, nekem sikerül ezzel fogynom és sosem tör rám a zabálhatnék..

2011. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ez olyan érdekes.. 1 adag egy tenyérnyi, ez kur.vajó, egy hájas kislány és egy sportos férfi között egyéb különbséget nem is kell megállapítani étkeztetésnél :) vagy erről is ír?

és kerülni a zsírt? ez szó szerint azt jelenti aminek tűnik (mert ez így halálos) vagy csak mint irányelv, hogy kevés zsírt fogyasszanak? :D

2011. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ötösnek!

Szóval duplán kell a pénztárcáját hizlalni : kaját is onnan rendelni+könyvet is megvenni. Ez nem más, mint egy jól felépített marketing. Aki akar bedől, aki nem, az nem. Az egyesnek igaza van, mikor igazi dietetikusról ír. Én is egy ilyen segítségével fogytam 16 kilót és 3 éve tartom a súlyom. De norbi féle műkajáknak még a közelébe sem mentem

2011. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindenféle norbirtükk meg hasonló pénzkidobás nélkül fogytam 7hónap alatt 33kilót,úgy hogy már nics is rajtam felesleg. Csak józan ész kell hozzá,egy kis gondolkodás és logika meg kitartás.
2011. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is norbi alapelvei szerint élek, (mondjuk én csak szeretném tartani a súlyomat). nem eszek,finomlisztet és cukrot. zsír kell a szervezetnek, na persze nem bödönszámra. nem kell feltétlenül norbi kaját venni,mondjuk én kenyeret szoktam, és tésztát,meg majonéz is van itthon, de ennyi. a többit megtalálod a könyvben. ja és nem a legutolsó könyvét olvasd,mert abban már szinte minden 2-es 3-as ami nem "norbi". mint ember borzasztó unszimpatikus számomra (sztem nem gyengén buta paraszt is, mert a facebook-on néha olyanokat ír ki,amivel mások nem égetnék magukat) de a módszere működik méghozzá lemondás nélkül (más fogyókúrákhoz képest).

Szerintem többet érsz egy egészséges táplálkozási irányelvvel és napi 30-40perc mozgással. Én futni járok minden másnap 40-45percet és a többi napokon vagy hastáncra vagy úszni. szóval a mérték érték.:)

2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"én is norbi alapelvei szerint élek, (mondjuk én csak szeretném tartani a súlyomat). nem eszek,finomlisztet és cukrot. zsír kell a szervezetnek, na persze nem bödönszámra. nem kell feltétlenül norbi kaját venni"


Kedves Utolsó!

szerintem amíg ilyen jó dolgokat tanulnának az emberek a norbitól, mint amiket írtál (liszt cukor mellőzése) addig akár terjeszteni is lehetne a dolgait. tök jó, ha ilyeneket ír, mert ezek mindenképpen az egészség felé lépések :)

2011. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!