Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap egy falatot sem...

Ha egy nap egy falatot sem eszem, akkor azzal mennyivel mutatna kevesebbet a mérleg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egésztésgtelen, meg nincs is sok értelme, csak kíváncsiságból kérdezem.
2010. ápr. 2. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont annyival kevesebbet, amennyit nem ettél meg
2010. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
annyival kevesebbet amennyit nem eszel meg.semmi értelme,de ha az ájulásra hajtasz akkor nagyon hatásos.
2010. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg semmi sem változik. Van akinek pár nap, hogy elindul a fogyás és ezalatt ha nem eszik akkor se fogy hanem csak stagnál.
2010. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha reggel éhgyomorra méred, semmivel. Sőt, lehet, hogy többet is, attól függően, mennyi vizet tartott vissza a szervezeted. Ha este szoktad mérni, annyival, amennyit aznap nem ettél meg.


Fogyni nem fogsz, ha ez a kérdés.

Ha egy hétig nem eszel egy falatot sem, akkor sem fogsz fogyni. Utána viszont hízol.

2010. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
előtte szard ki amgad akk kb 1 kilóval
2010. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
de ha nem eszel 1 napig akkor utána megeszed annak a kétszeresét:P szóval szerintem hanyagoldd
2010. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ezt akkor sem értem, hogy annyival kevesebb mutat amennyit nem ettem meg.
2010. ápr. 2. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel, vagy esetleg fél-egy kilóval, ami inkább amiatt van, hogy teljesen kiürülnek a beleid, gyomrod, és egy kis vízhiányod is lesz, mert az ételből is viszünk be elég sok vizet!
2010. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hülye vagy de most komolyan
2010. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"De ezt akkor sem értem, hogy annyival kevesebb mutat amennyit nem ettem meg."


Na ha ezt nem értetted, akkor én már értem, hogy lehetsz ilyen eszetlen, hogy ilyen kérdést felteszel.


kezdet voltam.

2010. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!