Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is fogyhatok, csak lassúbb...

Így is fogyhatok, csak lassúbb tempóban?

Figyelt kérdés
A mozgást elég komolyan veszem, járok edzőterembe, aerobikozom, súlyzózom itthon is néha, táncolok, viszont a kaját nem mindig tudom betartani... Úgy értem, reggeli zabpelyhet vagy tojást eszem, aztán a nap nagy részében fehérjéket, főleg vacsorára (tojás, natúr párolt hal, sovány túró), de néha ebédre nem csak csirkemell csúszik be, hanem disznóhús, marhahús, csirkecomb is... De ahhoz nem tésztát meg rizst eszek, hanem párolt zöldségeket... Fogyhatok így is? Mert most beindult így is a fogyás, heti 1 kg lemegy, de félek, hogy abbamarad... Mit gondoltok erről?
2011. dec. 28. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából az számít nagyobb mértékben, hogy mit eszel.
2011. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aki szerint csak csirkemellel lehet fogyni, az hülye...a mozgás és a kalóriabevitel számít elsődlegesen és csak utána az, hogy mi a kaja összetétele - de a disznó/marha sem rosszabb hús, mint a csirke
2011. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így fogyok, de azért számolom kb-re a kalóriát. Folyamatosan figyelem a tápanyagok arányait, és ha zsírosabbat/szénhidrátdúsabb dolgot ettem ebédre, akkor igyekszem a nap hátralevő részében a legminimálisabban tartani a kcal bevitelt.

Ebédre van, hogy tészta is becsúszik, de akkor utána egész délután érzem, hogy éhes vagyok (a vércukor hiszti miatt) és nem könnyű utána megmaradni az alacsony kcalos kajáknál. Szóval azért igyekszem ésszel csinálni.

2011. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így tökéletes és nem fog abbamaradni a fogyás!
2011. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl sok a fehérje...szerintem csökkentsed a mértékét.
2011. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!