Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon sz*r kajákat ettem...

Ma nagyon sz*r kajákat ettem este 1 óra futás + 1 óra zumba ledolgozhatom?

Figyelt kérdés
2 tepertős pogácsa,2 pohár tej, 2 narancs 1 liter viz + 1 tányér húsleves... ezt este ledolgozhatom 1óra futás + 1 óra zumbával?
2011. dec. 28. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem h nálam nagy a baj.. 170 cm 77 kiló vagyok .. dec. 15.én voltunk orvosi vizsgán akkor csak 75 voltam.. külsőre 65nek nézek ki,doktornő is mondta hogy nem tudja mi van velem,de 10 kilóval kevesebbnek nézek ki.. kólát nem iszom,se chipset néha csokit és nem zabálok este :(
2011. dec. 28. 14:20
 2/7 A kérdező kommentje:
igen chipset se iszom xD akarom mondani nem szoktam enni 15/L
2011. dec. 28. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben szar kaják? Azt gondolod, hogy ez sok? Szerintem bőven belefér.

Az izom sokkal többet nyom, mint a zsír. Lehetséges, hogy abból van sok, és ezért mutat ennyit a mérleg, mikor nem is látszik?

Bocsi, hogy a kérdésedre konkrétan nem válaszoltam.

2011. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. a doktornőnek nagyon sokat kellene javítani a szemén és a képalkotásán. az már igen rosszat jelent, amikor egy hitelesített mérleg szerint x kiló vagy, de azt mondja egy orvos (!) hogy kevesebbnek nézel ki..


amúgy nem, nem lehet lemozogni, viszont ehetnél valami dögöt, levadászhatnád a szomszéd macskáját, vagy a szomszédot mert az embernek szüksége van a húsra. az edzést pedig rendszeressé tehetnéd, ha normálisan ennél, és rendszeresen edzenél, akkor nem lenne értelme a kérdésednek.

2011. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ezen besirtam :))) a macskás résznél.. amúgy nem tudom h mi van,de a doktornő azt mondta.. meg mindenki mondja hogy 64 65 nek nézek ki nem 75 nek O.o :/ húst is szoktam enni,persze de nem minden nap...
2011. dec. 28. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

ez a mennyiségű kaja még sport nélkül is kevés mára


kép rólad?

2011. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig többet használna mint ártana, ha ennél húst, napjában többször. és akkor a mai étkezésed sem lenne kimondottan sz.ar, pláne ha még zöldséget is tolnál közbe.
2011. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!