Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 10-15kg-ot....

Fogyni szeretnék 10-15kg-ot. Valaki csatlakozik?

Figyelt kérdés

165cm vagyok 76kg és 14éves lány. Fogyni szeretnék 10-15 kg-ot. Van valakinek kedve csatlakozni? Úgy gondoltam, hogy megbeszélünk időpontokat amikor "gyűlés" van és msnen csoportban beszélünk. Adunk egymásnak erőt és jó tanácsokat.

Na? Valaki? :)


2011. dec. 29. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs MSN-em, de szerintem itt is lehet beszélni. Hasonló adatokkal rendelkezem, sőt... talán csak 1-2 cm-vel vagyok alacsonyabb, de én is 76 kg voltam. Október eleje óta fogyózom, már lement 6,5-7 kiló. :) Most kb 68 kg vagyok és nagyon büszke vagyok rá... Hű, ezt így visszaolvasva nagyon durva. Istenem, el sem hiszem, hogy ennyi vagyok... azt hittem, hogy velem nem történhet meg és mégis... valahogy nagyon durva... most olvasom először vissza, hogy hány kiló vagyok, eddig ezt csak a mérleg mutatta, de valahogy nem volt ilyen nagy hatással rám...


Bocs, kicsit eltértem a témától... vagyis átmentem érzelmesbe. Sajnálom, csak évek óta nem voltam ennyi. Most 19 vagyok és fantasztikus érzés, hogy sikerült lefogynom. Sok kitartásra lesz szükséged, nem könnyű meló, de megéri. Sok sikert neked!

2011. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia. Én is 14 vagyok, 168 cm, de júliusban voltam 65 kiló, most már 58. Még mindig le szeretnék adni legalább 3 kilót, mert én úgy érezném jól magam. Nem diétának mondanám amivel lememt. Ha érdekelnek a részletek, akkor nyugottan írj, de ha kicsit később válaszolok bocsi, nem vagyok gépközelbe, csak telefonom. XD
2011. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Egy pár napja tettem fel egy ilyen kérdést, azóta már összegyűltünk egy páran, de 31-éig lehet jelentkezni, elsejétől kezdünk :) Várunk mindenkit :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__24..

2011. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem egy hozzáértővel kéne társulni? nem azért, csak tudok pár dolgot miket szoktak csinálni tizenéves lányok, na ezeknek nem még egy partner kéne, hanem valaki aki elmondja mekkora hülyeségeket csinálnak. persze ez nem magácskákra vonatkozik, hanem átlag, nem túl tájékozott delikvensekre, de hát gondoltam teszek egy ilyen kis megjegyzést.
2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És nektek hogyan sikerült?
2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia! bár kicsit öregebb vagyok mint te, de én is szeretnék fogyni pár kilót és ez az msn-en beszélgetés is tetszik.5-6 kilót szeretnék fogyni, mert már 15-t fogytam.

19/L

2011. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez a csoportos fogyás:) Vajon milyen tanácsot tudtok egymásnak adni (hisz akkor nem itt toboroznátok egymást) ami hasznotokra lehet?

Aki meg tudja mit kell tenni ahhoz, hogy ne legyen kövér az nem fogyókúrázik mert pontosan tudja, hogy NEM JÓ SEMMIRE! Főként nem az újévi fogadalmak...

Emellett ne felejtsétek el, hogy ami Gizikének jó, Katikának totálisan nem az...ez nem mellékes körülmény.

Gizike gond nélkül megemészti a vasszöget is, míg Katika az intenzívre kerül egy tollpihétől is...

MIndenki egyéni adottságokkal rendelkezik, és már itt megbukott a produkció...

2011. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csoportos fogyi azért jó, mert mindenkinek megvan a saját módszere ami neki beválik, de ha fel akarná adni valamelyikünk, támogatjuk és lelket öntünk belé. Ezért jó.
2011. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A csoportos fogyi azért jó, mert mindenkinek megvan a saját módszere ami neki beválik"

ami neki beválik? és ez az állítás így 1in1 igaz?

2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!