Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi duci tréning használt...

A Norbi duci tréning használt vkinek? érdemes kipróbálni v nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 16:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted, de semmi gond. Neked valóban az általad említett mozgásformát ajánlanám.

°Nem kívánok szájkaratézni a dolgon. . . felesleges.

2012. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

nyilván felesleges. valóban nem fogom tudni megérteni, valaki miért nem törekszik a leghatékonyabb edzésre, ha már nekikezd. de lehet valakik időmilliomosok, vagy valamit máshogy látnak. én abszolút úgy látom, ha már rászánom az időt, leizzadok, akkor az lehetőleg a legértelmesebben teljen, na most egy ilyen videó továbbra sem tűnik a leghatékonyabbnak.

ellenben ha lemegy bárki thaiboxolni, akkor hónapról hónapra növekszik az állóképessége, és igen jól átmozgatja magát. elvileg minden fogyókúrázó valami ilyesmire törekszik.

2012. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedves "Aczél" ha szépen megkérlek linkelnél nekem olyan videot ami megerőltetőbb mint a Norbi torna és még hatásos is ?mindenre hajlandó vagyok csak hatásos legyen és tudjam otthon is csinálni
2012. jan. 4. 13:02
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

a vezetéknevem, nem kell ""-jelbe foglalni.

biztos hogy nem mennél le küzdősportolni?


ha mindent megtennél, akkor oda kell figyelned az étkezésedre is! ha otthon edzesz, ha eljársz, mindenképpen ott is észnél kell lenni.


ha mindenképpen otthon edzenél, én ezeket gondoltam Neked.

http://www.youtube.com/watch?v=hLZIBO8szRM&feature=fvsr

ha az ízületeid bírják, akkor kis kardiónak be lehet tenni ezt, hogy összetettebb legyen a terhelés

http://www.youtube.com/watch?v=yWs7J57ibuU&feature=relmfu

és levezetésnek

http://www.youtube.com/watch?v=QrPUdoSBvUs&feature=related

ezt.

csak mert ő olyan jó nő, szerintem sokkal jobb őt nézni, mint Norbit vagy Rékát. és kellemes a háttér is.

de 1,5 óra karate izomfájdalma még így is megfizethetetlen. esetleg kombináld ezeket a gyakorlatokat a duci tréninggel, ahogy jobban bírod csinálj több intenzívebb gyakorlatot.

én hátizom erősítést beraknék még. hasin fekvésben homorítás, legyen az is.

2012. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

csak brutál vadembereknek!

http://www.youtube.com/watch?v=9bMteFx8LbM

2012. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor az étkezési szokásaidon is változtatni kell, s mellette valamilyen testmozgást végezni. Én nem vagyok kövér, de most kíváncsiságból letöltöttem 1-2 duci tréninget, a Laci bácsisat (3.) csináltam meg. Nekem nagyon könnyű volt, de mint írtam, nem vagyok túlsúlyos. Ellenben akin van 30 vagy több felesleges kiló és eddig szinte semmit sem mozgott, jó kezdés lehet (mert attól, hogy kövér valaki, bírhatja a fizikai megterhelést, a mozgást - na, szerintem nem nekik találták ki). Aki nincs hozzászokva a rendszeres testmozgáshoz, annak igenis hozzá kell szokatnia a testét, s akkor nem szabad egyből nagy megerőltetésnek kitenni. Nem egy ismerősömnél láttam, hogy ott bukták be a rendszeres tornát, hogy először túl kemény edzést választottak - nem bírták végigcsinálni, s ettől elkeseredtek, feladták. Néha megint nekifutnak, ugyanazzal a végeredménnyel, s maradnak kövérek. Szerintem 1-2 kezdetnek egy ilyen lazább tréning jó lehet, fokozatos nehezítéssel úgy, hogy odafigyelsz a táplálkozásodra (nem kell Norbi Update kaja drága pénzért).
2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az "1-2" nem kell oda :)
2012. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Szia :)

1 hónapja tornázok duci t 1-re, előtte nem tornáztam soha.)92-ről indultam, 6 kilót fogytam, de még vagy 25 kilót le akarok adni.Életmódot váltottam, semmi fehér lisztes kaja, tészta krumpli...napi 5* eszem, sok vizet fogyasztok, kb. 3 liter.A torna napi 30-40 perc, valamikor kétszer is megcsinálom 1 nap.kezdésnek nagyon jó, hamarosan kipótolom más mozgásformával is :)

2012. febr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia kérdező!

végül melyik mozgást választatod?és sikerült leadni a kilókat?

előre is köszönöm a választ.

2014. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!