Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 napos diétába a kávét ki...

13 napos diétába a kávét ki lehet valamivel cserélni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a kávé miatt nem lesz sikeres.
2012. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Válaszodat nem nagyon értem
2012. jan. 3. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
nyilván fogyni akarsz. arra céloztak előttem, hogy mivel az egyik legnagyobb hülyeségbe kezdtél bele, az egész nem a kávé miatt fog elbukni, hanem a hozzáállásod miatt.
2012. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz, ne kezdj bele, szerintem betarthatatlan.

Nem a levegőbe beszélek, elkezdtem anno (jó 3 évvel ezelőtt, mikor még sz@rt se tudtam az egészről, csak elhittem, amit ígér, és gondoltam, hátha...)

Az még hagyján, hogy előtte sose ittam kávét, és nem esett jól folyamatosan azt inni.

De ha épp nem úgy van pénzed, vagy lehetőséged, és nem tudod pont ugyanazt enni, amit előír...

Ráadásul rohadt kevés az a mennyiség, én 3 nap után szó szerint összeestem. (Most kcalt számolok egy ideje, 1500/nap, az sztem van kb 900-1000/nap.)


És 13 nap alatt SEHOGY nem lehet 8 kg-ot fogyni ZSÍRBÓL, ez biztos!!!!!

2012. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az tök jó, hogy 3 nap alatt megszabadul valaki több kiló víztől, béltartalma is kevesebb, de azt mondják meg nekem, ez miért is olyan jó? nem ellenségünk a víz, nem feltétlen gond az, ha van bennünk, amíg a vérnyomásunk megfelelő.

igen, a koffein, teobromin stb. tehát a kv. és a tea is vízhajtók, természetesen.

2012. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra céloztam, hogy 13 nap alatt nem lehet lefogyni (26 alatt sem), tök mindegy, megiszod-e a kávét vagy sem.

LEHET, sőt, valószínű, hogy a mérleg kevesebbet mutat majd, de az meg BIZTOS, hogy ez nem lesz tartós állapot. A villámdiéták eredménye minden esetben HÍZÁS hosszú távon.

2012. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leo-bácsi válasza:

Ganodermás kávét innen is be lehet szerezni fogyáshoz pedig a Cream coffee és a Black coffee nem tartalmaz cukrot:

[link]

2012. jan. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!