Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 155 centis 65 kilós lány...

Egy 155 centis 65 kilós lány hogy fogyhat le 50-40 kilósra? Egyáltalán a bőr feszessége hogy maradhat meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 21:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
illetve inkább 152 centi...
2012. jan. 3. 21:19
 2/21 anonim ***** válasza:
én 156 vagyok és 48 kiló. 54-ről kezdten normálsan mint ahogy meg van írva. Egészséges életmód. A lényeg hogy mozogj, lassan mennek a kilók, de akkor legalább a bőrödnek van ideje hogy regenerálódjon.
2012. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

na igen de te magasabb is vagy és könnyebb is.

és a lassú fogyás alatt mire gondolsz?1hét 1-1,5 kiló?

2012. jan. 4. 01:21
 4/21 anonim ***** válasza:

Bárcsak olyan gyors lett volna. Nekem 1 hónap volt kb 1-2 kiló..

De mivel ahogy mondtad te alacsonyabb vagy és több is rajtad a felesleg az elején szerintem menni fog az a heti 1 kiló:)

2012. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Max. 55-56 kilóig fogyaszd le magad, mert alatta már egészségtelenül sovány leszel. Ja, és csak a kutyák játszanak csontokkal:)
2012. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mi?? 55kiló?? Már nem azért de én 54 kilóval úgy néztem ki mint egy tehén.. most mint mondtam 48 kiló vagyok és 45 lenne az álom súlyom..
2012. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Ha le akarsz fogyni diéta, ha jól is akarsz kinézni, feszes bőr ilyesmi azért bizony tenni is kell. Nem csak addig ameddig el nem éred az 50 kg ot, hanem innentől. Heti 3 edzés! Meg lesz az eredménye hidd el, ha elszánt vagy!
2012. jan. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
155 cm-hez olyan 51-52 kg a jó, de igazából te érzed. Nem baj ha lányokon van egy kis zsír a megfelelő helyeken. Úgy vannak kitalálva és úgy is szépek. Nem kell túlzásba vinni. Az a jó ha havonta 1-2 kg-ot fogysz. Úgy van ideje regenerálódni a bőrödnek. Ha gyorsan megy és bőröd elveszti a rugalmasságát, utána már szinte mindig löttyedt lesz. Olyankor csak a műtét marad. A mozgás nem másodlagos. Napi 1 óra a javasolt. Ez elsősorban dinamikus és nem statikus edzést jelent. Étrendben folyadékként csak víz, szilárd táplálékként elsősorban növényi táplálékok, gyümölcsök. Az jó sok szempontból.
2012. jan. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Vannak diéták. De lehetőleg ne drasztikusat válassz.

Nekem a kilencven napos vált be.

2012. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Igazából a lányok azt hiszik minket az számít hány kiló. Csatlakozom az előző hozzászólásokhoz jól néz ki ha van egy kicsi zsír vagy kis izom. Semmi esetre se ajánlanám a 90 napos diétát vagy egyéb hasonló szarságot. A hirtelen fogyás nem csak a bőrödre hat, az egészségre is! Nővérem edzést választva lefogyott 4 kg ot és onnantól már fél éve semmi de kinézetre mégis változik.

Szerintem csak figyelj oda mit eszel és mozog lépcsőz vagy vegyél egy fittball labdát azon nagyon sok izzasztó gyakorlatot lehet csinálni.

2012. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!