Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyókúrás tea ami...

Van olyan fogyókúrás tea ami nem hajt meg?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok amitől hasmenésed lesz. És nem ettől várom a csodát, csak kiegészítésnek gondoltam.

2012. jan. 4. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogyókúrás teák lényege az, hogy meghajtanak.
2012. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont ezen alapszik az összes "fogyókúrás" tea, kihajt belőled mindent, így persze, hogy kevesebbet mutat a mérleg, de a zsír az marad a helyén...


Ha tényleg kiegészítésnek gondoltad, akkor zöldteát és/vagy csalánteát igyál (ízesítés nélkül, bármennyit), ezek nagyon jók diéta alatt, de akkor tényleg ne erre alapozz, csak kiegészítés legyen megfelelő étrend+mozgás mellé.

2012. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyire én magamon ézsrevettem, a mate lényege az, hogy eltelít, és így kevesebbet eszel, nem az, hogy meghajt. Fogyókúrához kiegészítésnek teljesen megfelel, még a kávé egy részét is kiválthatja. Müllerben van narancsos, meg több més ízben is, eszméletlen finom :)
2012. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs, mert pont ez bennük az átverés.


(Az Oolog tea állítólag növeli a zsírégetést, és az normál tea, nem hashajtó, de nem tudom, mennyi igaz ebből. Ugyanilyen hatása van állítólag napi 1 grapefruitnak. Ezt én is tapasztaltam, mikor egyik télen olcsó volt, és minden nap ettem egyet, fogytam egy keveset úgy, hogy mást nem változtattam, mert nem is akartam fogyni. De ki tudja, hogy ettől volt-e, nem csak véletlen egybeesés. De 2-3 kilóról van szó 2-3-4 hónap alatt, szóval minimális.)

2012. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a csalánteával óvatos, mert erős vízhajtó hatása van. Ha nem vagy "vizes", akkor nagy problémát okozhat a vízhajtás. Ha vizes vagy, akkor meg irány a doki, mert általában vese vagy szívprobléma okozza.
2012. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!