Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm és 68,5 kg. Ez már a...

168 cm és 68,5 kg. Ez már a kövér vagy még a duci kategória?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehetne kevesebb is, ki is van tűzve a cél, de olyan jó lenne, ha már nem sorolnának a kövér kategóriába :/
2012. jan. 4. 19:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Május 1-jén kezdtem a fogyókúrát, vagyis életmódváltást. Rengeteg zöldség, gyümölcs, csirke, hal, sovány túró, natúr joghurt, könnyű levesek. Egyáltalán nem ettem lisztes, paníros, habarásos ételt, banánt, krumplit, tésztát, fehér kenyeret, péksütiket, édességet, üdítőket sem ittam. Nagy önuralom kellett, de sikerült. Napi kb. 1200 kcal, 4 vagy 5 étkezés egy nap. Emellett napi 40 perc ellipszis tréner, plusz kb. 40 perc séta. Szedtem még mellé sok C-vitamint is, hogy egészséges maradjak. Ja, és sok folyadék: víz, gyümölcs tea, kb. 2,5 liter egy nap.
2012. jan. 6. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!