Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld tea hat mint fogyási...

Zöld tea hat mint fogyási módszer?

Figyelt kérdés
Kinek vált be a zöld tea, mint fogyási módszer? Rengeteget hallottam már, hogy tanácsolják, de én most igazi tapasztalatokat kérek, és hogy mennyit fogyott, mennyi idő alatt, nem csak ajánlgatásokat!!! Mert ha semmi, akkor bele sem kezdek.

2012. jan. 5. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bocsanat nem zacsko,hanem filter.
2012. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mostani utolsó válaszoló: BIzonyíték? Tapasztalat?
2012. jan. 6. 12:47
 13/14 anonim ***** válasza:

jól van, gratulálok. csak azért, hogy saját magam mondhassak "hiteles" ellenérvet, nem fogom a teázás szokását mániává tenni. egyébként, ha mostantól kipróbálnám a tea cseppeket, vagy brutál mennyiségű zöld teát innék, azzal csak fölöslegesen sok koffeinszerű izgató alkaloidát vinnék be a testembe, biztos hogy ilyen mennyiség mellett már nem tudnék aludni.

eredményképp pedig, bárki írhatná azt, hogy ugyan ki sem próbáltam, hazudok. úgy hogy fölösleges. ki kell próbálni, nem egy nagy ráfordítás gondolom a többi "fogyasztó szerekhez" képest, sőt még biztos egészséges is. aztán esetleg el lehet mondani, hogy tudatos táplálkozás mellett vagy nélkül milyen fogyás volt..


de két dolgot mondanék mégis: ha bármilyen vegyület fogyaszt (és nem azért mert mérgező) akkor ha kimész az utcára, miért jön veled szembe 600 kötözött sonka? mert nem szeretik a teát?

vagy, nem lehet hogy ez az egész csak egy marketing fogás, ami néphitté növi ki magát? ki az aki szakcikket olvasott ilyen hatásokról, vagy van ismerőse, aki tényleg fogyott? az más kérdés, hogy az ismerős is azért fogyhat, mert normálisan, ennek megfelelően étkezik..

2012. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a gratulációt. :) Jólesett :)))
2012. febr. 16. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!