Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy minden...

Miért hiszik azt hogy minden fogyási módszer egészségtelen?

Figyelt kérdés

akárki akármilyen módszert leír mindig az van hogy jaj koplalni nem szabad meg az egészségtelen ez egészségtelen.. már nem azért de 1000-1300 kcal-ból rengeteg mindent ki lehet hozni.. meg hogy 6 után nem evésre azt mondják hogy mekkora károsodás a szervezetnek. meg hogy délig gyümölcs és jaj éhezel. gyümölcsből nem lehet jól lakni?!

azt hiszik hogyha megeszem reggelire 3 szendvicset vagy ilyen müzlis sz*rokat, ebédre rendesen eszem, ami van, akkor uzsonnázom is, meg még jól bevacsorázom azt hiszik attól fogyni lehet? miért van ennyi idióta?


2011. ápr. 22. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen egyetértek veled, neked is írtak már ilyeneket. Csak hogy ha az ember nem fog vissza az evésből, fogyni sem fog.

Mindig azt írják, hogy inkább sportolj, stb., amit én már nagyon unok. De volt olyan kérdés, amihez meg direkt odaírják, hogy hiába sportolsz, nem leszel vékonyabb, mert izmosodni fogsz.

Akkor most mit csináljunk, ha se diétázni, de sportolni nem lehet?

Na mindegy, én megeszem a magam kis 1200 kalóriáját naponta és várok. :)

2011. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

- neked

+ nekem

2011. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sport+diéta az ütős duó .

Kommentek 90% ellentmondásos .

2011. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom te vagy az, aki a 6 óra utáni evés ellen van :))


Kisbarátom, hát neked aztán tényleg nincs eszed.


Mi az, hogy reggelre 3 szendvics, normális ebéd és utána még vacsora is?

Tudod, benne kell lennie mindennek a napi kalóriaszükségletbe. Ha te betolsz 3 szendvicset, na igen, abba már nem fér bele a vacsora és ez KÁROS. Fogd már fel :)


Én napi 7x (!!!!) eszem KIS ADAGOKAT (!!!!) alacsony ch-tartalmú, de magas fehérje-tartalmú kajákat, és képzeld, fogyok ;) Pedig az utolsó étkezésem 8 órakor van, és 10kor megyek aludni.


Na, úgy érzem mindjárt megpukkadsz a dühödben, ugye?


Nem ártana utánaolvasni ám a dolgoknak :)

2011. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

És különben ha tudnál egy cseppnyit is az emberi szervezet működéséről, a fogyás mechanimusáról, akkor egyáltalán nem dőlnél be a 6 óra utáni nem evéses idiótaságnak.

De hát a köreitekben a tudás szégyen, úgy látszik..

2011. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jézusom ha végigolvasnád a szöveget megértenéd, hogy nekem abból van elegem hogy mindenki azt mondja hogy így kell enni, ahogy fent leírtam, hogy reggelire is meg tízóraira is..én nem így csinálom..csak mondom hogy sokan azthiszik hogy attól lehet fogyni, és hogyha valaki azt mondja hogy nem reggelizik, csak gyümölcsöt, vagy nem vacsorázik, akkor már egészségtelen..
2011. ápr. 22. 14:54
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki írta, hogy egyél meg 3 szendvicset.

Igazából egy a lényeg, hogy az 1000-1300 vagy bármennyi kcal TÁPLÁLÉK legyen, és ne csak élelmiszer.

Fogyni lehet bármilyen kajával, ha keveset eszel belőle, de akkor se jó, ha a napi étrended 2 tábla csoki.

2011. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jó akkor nézzük pl azt, hogy miért nem jó a gyümölcs reggelire.. Baromira bonyolult ám :)


A gyümölcsben lassú felszívódású szénhidrát van, ami hirtelen megemeli a vércukrodat, majd utána hirtelen visszaesik. Magyarul gyümölcs-evés után kb 1-2 órával olyan éhes leszel, hogy felzabálnád az egész hűtőt.

És miért jobb reggelire pl az alacsony glikémiás indexű kenyér? Mert az nem csinálja ezt. Több órán át folyamatosan ugyanolyan magas a vércukrod, több ideig nem leszel éhes.


De legjobb reggelire is több fehérjét enni, mert na attól meg még kevésbé leszel éhes.

Pl vacsira (tök mind1, hogy 6-kor vagy 9-kor eszed) a legjobb a zsírszegény túró, mert abban kazein van, ami lassú felszívódású fehérje. Szinte egész éjjel "táplálja" az izmaidat.


Egyéb kérdés ezekről a hülye tévhitekről?

2011. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

teljesen egyet értek veled kérdező...

néha úgy érzem , hogy alapjáraton csontsovány emberek adják a fogyókúra rovatba a válaszokat:D

nem tudom, hog miért nem hiszik el, hogy gyümölccsel jól lehet lakni, mikor abban van rost, cukor, energia...de ez persze koplalásnak számít egyeseknél...

2011. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én reggelire petolok két almát, és 3 óra múlva éhes leszek, ez igaz.

de ha teljes kiörlésű zsemléből készült szendvicset eszek pulykamellel, akkor is -_"-

2011. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!