Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor kb mennyi kcal-t...

Most akkor kb mennyi kcal-t égettem el? Elliptikus tréner.

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok (a gép nem kérdez semmilyen adatot, csak számol) 68 kg. 1 órát (pontosabban 62,5 percet) elliptikusoztam, ez idő alatt 17,14 km-t tettem meg, 4-es fokozaton(8 fokozat van összesen, de sztem nem jó:D, nagyon könnyen lehetett így is hajtani) a gép szerint ez kereken 200 kcal. El is hinném, mert miért ne, de mások 7-800 kcalról beszélnek óránként. Ilyen lassú lettem volna?

Köszi a segítséget!


2012. jan. 6. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A 200 szerintem is kevés, én magamtól olyan 500-600 körülire tenném a voksot.
2012. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Robi.88. ***** válasza:
csak mellekes infokent szeretnem elmondani h sztem vegyel egy pulzus méros orat és maradj abban a pulzus tartomanyban ami a zsirt égeti. ez meg van szabva minden féle adatod által.
2012. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hm...ez az 5-600 nagyon jól hangzik :)

Pulzusmérős órára sajnos nincs pénzem :( De azt hallottam, hogy ha még tudsz beszélni (még ha lihegve is), akkor jó tartományban vagy.

Én még énekelgetni is tudtam egy-egy jobb szám közben :)

2012. jan. 6. 08:35
 4/14 anonim ***** válasza:
De ma pont megyek kondiba, rácuppanok a trénerre és megnézem:)))
2012. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Robi.88. ***** válasza:
eleg sok ilyen gépen van pulzus méro is és ha beallsz egy utemre akkor nem nagyon valtozik a pulzusod legalabbis lejjebb nem fog menni igy ha elejen belovod az also hatart akkor még a vége fele is jo leszel sztem. ezeket az orakat akcioba eleg olcson meg lehet mar néha kapni:)
2012. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Robi.88. ***** válasza:
2012. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek :) Főleg, ha megnézed nekem, hogy tényleg kb. mennyi lesz.

Ezen sajna nincs pulzusmérő, az órán majd lehet, hogy elgondolkodom :)

2012. jan. 6. 08:46
 8/14 Robi.88. ***** válasza:
a linkre kattintva latod a boltok ajanlatat és ez 6384 ft tol indul! de akar hasznaltan is rakereshetsz.
2012. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bix ***** válasza:

robi: gondolom fogalmad sincs a zsír anyagcseréről. ha lenne nem írnál olyan baromságot hogy zsírégető tartomány van bármilyen edésnél pulzusra.


eszés közbem nem igazán vagy képes zsírt bontani, utána igen. amikor a gliko raktárakat tölti fel a szervezet. ha tudnál akkor számold ki mire lenne képes az emberiség 8-9000 kcal egy kiló zsír. az milyen edzés lenne már ha folymat bonthatnád? pest bécs meg vissza futva? legalább nézd meg hogy a zsírsejtekben tárolt trigliceriddel mi lesz, alapfogalmakkal legyél tisztában mielőtt ilyet leírsz.


és tudom komoly szaklapok írják hogy van ilyen. nincs. ha diétázol és mozogsz a felhasznált zsír annyira minimális százaléka bomlik edzés alatt hogy azzal foglalkozni se lehet.

2012. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Robi.88. ***** válasza:
Bix ne haragudj de igen én ezeket olvastam, nem tudom neked milyen rálátosd van a témara viszont én nem emlitettem kcal-kat az vki mas volt foleg nem több ezret:) azt tudtam eddig is h azért jobb a nagy intenzitasu edzes mert edzes utan folytatodik még a folyamat. Én egy teljesen általános dolgot irtam olvasd vissza:)
2012. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!