Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát/fogyókurát...

Milyen diétát/fogyókurát ajánlatok nekem? Fontos

Figyelt kérdés
10kg-ot szeretnék fogyni,de a suli miatt nemtudok olyat,h mi a rgegeli béd vacsora,valaki tudna segiteni? sportolni mellette természetesen,naponta szobabiciklizem,+sokat gyaloglom.mit tudnátok ajánlani? fontos lenne
2012. jan. 6. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Így nagyon nehéz bármit is ajánlani. Nem tudom hány éves vagy (suliba jársz, de lehetsz éppen 11 is). Ez nem mindegy.

Fogyókúrát nem ajánlok, inkább helyes életmódot. Ami nagyon alap az az, hogy kerüld a cukros, finomlisztes dolgokat, a lónyálakat. Ez sokszor már önmagában is csodákra képes. A séta az nagyon jó, a bicikli is.

A suli az meghatároz dolgokat, de sok mindenre azért oda tudsz figyelni, ha akarod.

2012. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14éves vagyok csak.szobabiciklizni szoktam naponta.ebböl mennyi kellene? s probálltma most egy citromkurát,h megkell inni reggel,délben este egy citrom levét,emellett valami még lehetne?
2012. jan. 6. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan vetted ezt a citrom kúrát...olyan sok képtelen ötlet hallható, olvasható ma, hogy az borzalmas.

A citrom, hogy érjen is valamit több kilót kellene fogyasztanod a csökkent vitamintartalom miatt. A fogaidat klasszul szétmarod...de sok más nem fog történni. Ne csináld, akárki is mondta.

A szobabiciklizés mint említettem nagyon jó, ha bírsz akkor egy órát tekerj rajta, vagy osszad be 2x30 percre, ha úgy könnyebb. (És ha erősödsz, fokozatot is állítsad erősebbre, ha lehet rajta).

Igazán akkor jó, ha izzadsz rendesen... Ez 10-15 perc után szokott beindulni kezdőknél..

Anyuddal beszélhetsz, hogy vacsira valami könnyű legyen, hogy segítsen téged. Fekvőtámaszokat is csinálhatsz, eleinte keveset. Arra figyelj, hogy közben a fejed ne lógjon és ne a csípődet engedd le:))

Kis hasizmot is ajánlanék, amennyi jólesik eleinte, majd fokozatosan emeld a számot.

De a cukrot felejtsed el, a nassolnivaló értelmetlen dolgokat is mint chipsek, a lónyál (kóla, egyéb hülyeségek), energiaital...stb. Hidd el, ez már fél siker!

2012. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen,biciklizni ugy szoktam,hogy kb 3/4ed órát,de változtatok ezenis,s szoktam izzadni,lehet állitani a fokozatot.cukrot keveset eszem,maximim 1szem cukorka naponta,sok gyümölcs. [link] ez az a kura.
2012. jan. 6. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj, neeee:(((( Ennyi butaságot összeírni!!!

Méghogy a fluor a fogakért van, jaj neee!


Hagyd abba ezt a kúrát az isten szerelméért!!!!

2012. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké:)
2012. jan. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!