Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a kalóriaégetés generátor...

Ez a kalóriaégetés generátor mennyire pontos kb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt egy oldal, ami ha bepipálom, kiírja, milyen tevékenység közben mennyi kalóriát égettem el: [link] a főzéshez pl ugyanannyit ír kb, mint a zongorázáshoz: 60 perc főzés 189 elégetett kalória 75 kiló mellett. Azt szeretném kérdezni, hogy ez a PLUSZ elégetett kalória, vagy bele van számolva az a kalória is, amit alapból felhasznál a testem (22 éves és csávó vagyok), és ugye kb 1 kalória per óra per testsúlykilogram kalóriát használok el. Nem mintha a főzéssel akarnék lefogyni, de ha már minden kalóriát pontosan számolok, akkor ezt is szeretném. Köszi! :) [és ne, senki ne írjon olyat, hogy "dehát te minek fogyózol", stb, a kérdésre várok válaszokat]
2012. jan. 7. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:
az jó ha fogyózol, azzal van a baj minek számolgatni? ha elégedett vagy a tükör előtt akkor jó, ha nem akkor rosszul csináltad
2012. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a kalkulátorok a munkavégzés által elhasznált PLUSZ energiát próbálják megadni. többségük persze elég sz.arul. ami nem meglepő, mert nem ismeri a nemedet, korodat, izomtömegedet.

azt nem tudom megbecsülni, hogy mekkora eltérés lehet a valóság és a kiírt érték között. szerintem nagy.

2012. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!