Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet javasolnátok...

Milyen étrendet javasolnátok a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyorsan lefogyni,ehhez szeretnék étrendet,tapasztalatot,tornagyakorlatokat kérni.

Tudom,nem egészséges a gyors fogyás,de ha figyelek,nem hízom vissza és 1 hónap múlva csinosnak kéne lennem,ahogy alkatom engedi./81 kg vagyok./


2012. jan. 7. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a fehérje dieta vállt be..nézz utánna..
2012. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha túl gyorsan fogysz le, a bőröd ronda lesz.

Egyél mindent, amit eddig, de csak az egyharmadát a korábbi adagnak. Csirkét pedig bőre nélkül edd, disznót ne egyél, marhahúst csak soványat. Ha éhesnek érzed magad, egyél egy nyers zöldséget, kígyóuborkát, nyers paradicsomot, ilyesmiket.

2012. jan. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magasságodat nem írtad, de gondolom olyan 17O centinél nőként nem vagy magasabb. Szóval bizony van rajtad némi felesleg, ami (hacsak nem hormonális vagy más egészségügyi okokból) valahogy csak kialakult. Ergó, ha egy kicsit is kevesebbet/tápértékarányban jobbat eszel, és többet mozogsz, mint eddig, az már látszani fog.


Nyolcvanegy kilóból egy hónap alatt érdemben nem lehet fogyni... szóval semmilyen csodadiétával sem érheted el az álomsúlyod, max. ha izomvesztős játékot játszol, de attól meg csinos nem leszel.

Viszont, ha a másik oldalról nézed, már négy-öt-hat kilóval kevesebbnek lenni is kecsegtető, nem?


Szóval én azt mondom, mint általában: egészséges táplálkozás, kalóriadeficit, és MOZGÁS nagy betűkkel.

2012. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,de normál nyugalmi állapotban a pulzusom 100-110 körül van.Pajzsmrigy betegségem van.

Milyen torna ajánlott?

2012. jan. 9. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:
hát akkor nem lesz könnyű fogyni. megkérdezted erről az orvost?
2012. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!