Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 Évesen szabad diétáznom...

13 Évesen szabad diétáznom vagy ebben a korban a mozgás is elég a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb vackot egyel, mozogjal es boven eleg. Ebben a korban a dieta megallithatja a novekedest, fejlodest.
2011. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább mozgás, és hagyd ki az édességeket, péksütiket a menükből. Diétázhatsz is, HA nem a saját kis buksifejedből kipattanó, 1étkezés=1alma étkezésre gondolsz, és NEM mindenféle 3-4-5 napos diétákat akarsz kipróbálni. Ha zavar a súlyod (és NEM 160cm 50kg vagy, hanem TÉNYLEG van plusz súlyod), beszélgess erről anyukáddal vagy egyéb felnőttel, aki tud segíteni.
2011. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
173 cm 75 kg
2011. dec. 25. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még fejlődésben vagy szerintem az lenne a leghelyesebb ha orvossal konzultálnál.

Egyébként egyeznek a méreteink én is ekkora magassághoz voltam 75 kg elég volt 10 kilót fogyni annyira nem voltam kövér de azért le kellett adni. De más ez egy felnőttnél és más egy kamasznál. Tényleg csökkentsd a cukrozott vackok fogyasztását főzelékek, levesek, gyümölcs, mozgás. Csak ne éheztesd magad.

2011. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostanában biciklizek,nem túl gyorsan de hosszú időtartamokban,ha elhagyom a péksütik cukros dolgok arzenálját akkor kb mennyi ideig tarthat amig elérem kb a 65 kg-ot ?
2011. dec. 25. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb fél év biztos kell!
2011. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hamburgert, sültkrumplitis el kell felejtened. Mekit és a többit messze kerüld ell, max salátát egyél, de azt máshol is kapsz. Én bojkottálom, Kólát, és más cukros löttyöt is felejtsd el (sokak szerint a cukorpótlók is éppenúgy hízlalnak)

Az ásványvíz nagyon egészséges.

A biciklizés csak egyes testrészeket mozgat meg. Ha eredményesebben akarsz fogyni, akkor más sportot is javaslok, de ne súlyzóz, legalábbis max 1-2 kilóssal. Van mélyizomtorna, ami látszólag nagyon könnyű, valójában nagyon is kemény, mégis kíméletes és egészséges. Nem teszi próbára az izületet. Mindenesetre a változatos sport éppúgy hasznos, mint a változatos étrend.

Ha rágcsára vágysz, akkor zöldség, csipsz helyett sárgarépa pl.

kirándulás is jó ám, lift helyett lépcső.

lehet olyan súlyzókat kapni, ami tépőzárral erősíthetsz a lábadra, karra. ezzel lábemelés, vagy ha elvetemült vagy, egész nap hordhatod. :)

Nem olvastam most hány kiló vagy.

Van egy ismerősöm, mindig le akart fogyni x kilóra, szegény már azt találta ki, hogy nem iszik csak hogy lefogyjon. Most tropa a veséje és mindene, úgy érzi magát mintha hatvan felett lenne, pedig csak 36 éves. Ne ess a hibájába!

2012. jan. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!