Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire kövérnek tűnik egy 70...

Ennyire kövérnek tűnik egy 70 kg-os lány?

Figyelt kérdés

Egyszer feltettem egy kérdést, hogy 70kg-osan megtanulhatok-e egyedül (szőrén) felülni a lóra. Erre ilyen válaszokat is kaptam, amitől kicsit elkeseredtem:

"még nekem sem megy pedi én csak 48kg vagyok...meg fölösleget egyedül azért vannak felszállók..mit akarsz te szőrén?"


"Hát ennyi kilót senki se fog feldobni. Multkor edzőm meghúzta a hátát egy ilyen súlyú csajszi miatt. Szerintem keress egy létrát vagy valamit amire fel tudsz állni.

Amúgy meg. Már miért ne tudnál felszállni ennyi kilóval? Ez csak hajlékonyság kérdés. Vagy neked túl nehéz a súlyod. Az más.."


178 cm vagyok.


2012. jan. 8. 09:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Hány kg-nak kellene lennem?
2012. jan. 8. 09:51
 2/10 anonim ***** válasza:
178-hoz tök jó a 70, én max. 5 kilót fogynék, de többet semmiképp, sőt!
2012. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a súlyod a magasságodhoz.
2012. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy hülyeség, nem az a lényeg, hogy hány kiló valaki, hanem a magasságához viszonyitva.

Mellékesen lovagláshoz ez a súly nem sok, mert férfiak is szoktak lovagolni és a legtöbb férfi jóval nehezebb, mint 70 kg.

2012. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem is beszélve régen a középkori nehézpáncélban :D


Hülyeség, 178cm-hez passzol a súlyod, nincs vele semmi baj.


A kérdés csupán annyi: ez a 70 kg zsírból, vagy izomból jön ki. Ha nagyrésze zsír, akkor gáz, ha izom, akkor hírből sem lesz bajod a lovaglással :)

2012. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bánomisén válasza:
100%

Persze, hogy megtanulhatsz szőrén lovagolni, még felülni is rá. Ez nem kilók kérdése, hanem izmoké. Ha fel tudod lendíteni magad, fent leszel.


Manapság mindenki húsz kilós akar lenni, én már a hajam tépem a sok fogyókúrázótól, csak tönkreteszik az egészségüket a rengeteg fölösleges diétával.

2012. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 70 kiló fölött vagyok és 1 lábas guggolást csinálok, nehogy már egy lóra ne lehessen felszállni.

gyakorlás kérdése, mint minden.


de a vicc miatt írok:

"Ennyire kövérnek tűnik egy 70 kg-os lány?"

néha kövérebbnek, vagy kevésbé kövérnek, kicsit kövérebbnek, kicsit kevésbé kövérnek vagy sokkal kövérebbnek, esetleg közel sem olyan kövérnek is tűnhet.

2012. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több ezer évig egyedül szálltak fel emberek lovakra, különböző testsúllyal.
2012. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De kengyellel. :)
2012. jan. 9. 12:56
 10/10 anonim válasza:

ÁÁÁÁÁÁ!!!! én oda is irtam neked!!baromira nem sok ez a súly ! én 65 kg vagyok( kb 174-5 cm) és 160 cm a legnagyobb lovam és én csak szőrén lovagolok !!! gond nélkül elbírnak és nem szenvednek amikor felszállok rájuk!!! azt a két bunkó majmot ne vedd figyelembe!!! Próbálkozz csak a felszállással,vannak olyan ismerőseim akik 100 kg-osan flepattannak a lóhátára. Egy átlag ló 500-600 kg. Most a te 70 kg az olyan nekik minta a hátadra vennél egy üres hátizsákot. Meg sem érzed,ők sem érzik!

Sok sikert,fel a fejjel!!!!

2012. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!