Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fogyjak?

Szerintetek mennyit fogyjak?

Figyelt kérdés
Most 14 éves lány vagyok,165 cm,és 54 kg... Március óta 13 kg-ot fogytam,azaz 67 kg-ról 54 kg-ra... Most még mennyit fogyjak??? Esetleg 4-5 kg???
2012. jan. 8. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, ez pont jó súly. Sportolni viszont sportolj.
2012. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
számok alapján nehéz bármit is mondani mer attol még hogy valaki 54kg még lehet hogy a segge vagy combjai vastagok, vagy bármelyik testrésze..ezert inkabb ha felraksz képet okosabbak leszunk..amugy meg 14évesen ne a fogyokúra járjon az eszedbe
2012. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a súlyod.
2012. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok az eddigi fogyásodhoz, remélem ésszerűen csináltad. Szerintem itt és most meg kellene állnod és végre élvezni az életet ahogy azt egy 14 éves (nekem) kislánynak kell. Étkezz mértékletesen, változatosan, és kerüld a köztudottan nem megfelelő ételeket.
2012. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Óh köszönöm!!! Most még én túlsúlyosnak látom magam,ezért szeretnék még egy kicsit fogyni,ha 50 kg-ra lemegyek,akkor szerintem megnyukszom!!! :) Köszönöm az eddigi válaszokat!!!
2012. jan. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!