Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Származhat ebből bármilyen bajom?

Származhat ebből bármilyen bajom?

Figyelt kérdés
Fogynom kéne, de az édesség ízéről nem tudok leszokni.. így azt találtam ki, hogy pl. a csokit nem nyelem le, csak beveszem a számba, összerágom, élvezem az ízeket, majd beleköpöm egy zsepibe és kidobom. Ez árthat valamilyen szinten az egészségemnek?
2012. jan. 8. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy felszívódik, mint ha megennéd és pazarolsz :)
2012. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megmagyarázod miért? :S
2012. jan. 8. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
A szájban elkezdődik nagyrészt a táplálék felszívódása, főleg az édességeknek.
2012. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hú öcsém... hát ilyen alkalmakkor mindig elvesztem az emberiségbe vetett hitem :D


Ha nem tudsz lemondani róla, egyél, de KEVESET.


Mondogathatod is magadnak, hogy minden nap egyre kevesebb és kevesebb csokit/édességet eszem. (Reggelente, ellazult állapotban.) Így idővel egyre kevésbé fogod kívánni.

2012. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem, a szájban a szénhidrátok emésztése kezdődik meg, nem a felszívása.


Kérdező, az emberiség elleni bűnt követsz el, ha kiköpsz egy jó csokoládét. ezen kívül semmi probléma vele.


a probléma ott van, hogy nem az édességről nem tudsz leszokni, az csak a tünet, simán lehet hogy csak a c-vitamin éhségedet nem tudod kielégíteni (hát bass.zameg, csokival nem is könnyű) és ezért kívánod az édeset. na ehhez mit szólsz? ezt azért nem az egyetemen tanultam, de ettől még nem feltétlen hülyeség, sokaknál ez áll a háttérben.

2012. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szokj rá a méregdrága, kitűnő minőségű csokikra....

2 előnyük van: nem pénztárcabarátok és Magyarországon elég kevés helyen kapni..

2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a citrusfélékben van ugye a c-vitamin? mert azt eszek dögivel..
2012. jan. 8. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
jahm, meg gyümölcscukor
2012. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jahm meg az ember c-vitamin igényét grammokra is lehet becsülni, ahhoz jó adag citrusfélére lehet szükség.
2012. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyél csokit, semmi baj nincs azzal. DE NE TEJCSOKIT!!!

Egyél keserűcsokit, és csak felét, mint amennyit szoktál. És, ha mindenből kevesebbet eszel, még a rántott csirkéből és anyukád epertortájából is, akkor nem fogsz elhízni sem.

2012. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!