Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék úgy 20kg....

Fogyni szeretnék úgy 20kg. most 83kg vagyok. írnátok olyanokat hogy ki hogyan fogyott le? Tegnap tornáztam egy órát Norbi-ra.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4x-5x egyél egy nap, az alábbiak szerint: ch-t csak délelőtt, tehát reggelire mehet tk zsemle felvágottal, uborkával, paprikával stb., tízóraira egy gyümölcs, ebédre valamilyen husi zöldségkörettel, alkalmanként rizs is mehet nyugodtan, délután a fehérjére helyezd a hangsúlyt, uzsira mehet pl joghurt, vacsira tojás, túró vagy az ebédről maradt husi zöldséggel. Emellett heti 3-4 mozgás, s meglesz a gyümölcse :). S természetesen a folyadékbevitelre is figyelj oda. Nekem 3 hónap alatt így 10 kilótól sikerült megszabadulnom.
2011. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A torna mindenképpen jót tesz, és ha már Norbi, az update kódos rendszer nem hülyeség. a termékeit semmi esetre sem javaslom, mert drágák és egészségtelenek, de a kódok nagyjából jól írják le, hogy mikor mit szabad enni.


amit ki kell hagyni az étrendből: cukros, fehérlisztes dolgok, tészták, szénsavas, cukros üdítők.


helyettük: lassan felszívódó, minőségi szénhidrátot tartalmazó termékeket, fehérkenyér helyett -> teljes kiőrlésű, tészta ->durumtészta, rizs ->barnarizs, müzli -> hozzáadott cukor nélküli zabpehely, cukor -> leginkább semmi, ha nagyon muszáj, édesítőszer, vagy kevés méz, üdítők ->szénsavmentes ásványvíz, zöldtea cukor nélkül, zsíros húsok -> csirke v pulykahús, esetleg sovány marha, zsiradék nélkül sütve. olaj ->olivaolaj (de ebből is keveset).

ezen felül zöldség minden mennyiségben megengedett (kukoricával, krumplival azért vigyázni kell a magas ch tartalom miatt), gyümölcs kora délutánig.

a minőségi szénhidrátok nagy részét a nap első felében edd, amikor még le tudod mozogni. estére minél kevesebb ch, sok fehérje (tojás, túró, hús).


A legfontosabb pedig: akaraterő, és ha megvan az áhított alak, nem abbahagyni, csak kicsit emelni az adagokat, és berendezkedni a súlytartásra.


Nasik: kivételes alkalmakkor megengedettek, heti max 1-2szer kis mennyiségben, délelőtt fogyasztva.

naponta minimum 2 l folyadék.

2011. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok.a második nagyon vicces :D
2011. jan. 17. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy hete kezdtem el a fogyókurát. Kimondani is szörnyű én 94 kilóról indultam.Bár nem látszik meg rajtam, hogy annyi vagyok. Egy hét elteltével 2 kg sikerült fogyni. Ez még semmi tudom. Én félévet hagytam magamnak hogy lefogyjak.

Ha gondolod néha iratnánk egymásnak, hogy ki hol tart. Mert mindenkinek el kél egy kis biztatás! :D

Én naponta több mint 2 liter vizet megiszok.

És naponta 4-szer eszek. Reggelire én paradicsomat, uborkát, paprikát szoktam enni vagy 1db zsemlével, vagy 2db abonett kenyerrél és pohár tea, cukor nélkül. Délelőtt egy mandarin, narancs, alma. Ebéd olyan 1óra körül ma pl. Zöldségköret, pulyahússal. De általában azt eszek amit a szüleim főznek, persze ha tészta van, akkor mást csinálok magamnak. Aztán fél5 körül eszek valami gyümölcsöt. Mivel az almát nem szeretem, azért megsütöm az almát sütöben, és máris fogyasztható. Isteni finom! Nincs benne 400 kalória.

Nekünk van ilyen legmagic és azon szoktam csinálni, dé,du és este 50-50 db. Minden este 40 perc futás és hasizom gyakorlat.


NA szóval én ezeket csinálom. Hatását már érzem, bár kilókban még sok nem mutatkozott meg, de érzem, hogy egy kisebb a hasam, és formálódik a lábam, a vádlim.

2011. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igyál zöldteát és mályvateát.

mindkettő természetes cucc, és sokat segít.

lehetőleg ízesítés nélkül, natúran.

2011. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze igyon mályvateát, amitől hasmenése lesz. Ez aztán a jó tanács...


Én is amúgy az update rendszerre szavazok. Viszonylag könnyű betartani, nem éhezel, egésznap ehetsz. A Norbi termékeket felejtsd el, mind drága és műkaja. Csak nézd meg a norbi titok 2 táblázatokból az ételeket. 3-as ne egyél addig amíg le nem fogytál. A súlytartó időszakban belefér néha.

2011. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egeszsegre vigyazz!

En pl. gyogynovenyteakat szoktam fogyasztani, de mar ehgyomorra. Mezeizsurlot, csalanteat: ennek van vizhajto hatasa is, de tisztito hatassal is rendelkezik, a csalan pl. vertisztito. Tehat ehgyomorra es mezzel szoktam izesiteni, de a nelkul is elfogyaszthato.

Reggeli: fott tojas, tofu, de az utobbit olivaval meglocsolom pl. s aztan 1 sz. kenyeret eszem melle, s esetleg zoldsegeket, de En ritkan eszem reggel.

Ebedre altalaban csak levest fogyasztok, ez mindig valami zoldsegleves, de lehet lencse leves, hagyma leves stb. s amikor ehesebb vagyok, akkor parolt rizs, es valami sult melle, vagy fozelek +tukor tojas, de tejfolt, joghurttal helyettesitem.

Du. gyumolcs vagy tea, tej es haztartasi kekszet eszem melle, ez igy nem hizlal, vagy pedig magokat, de nem megporkolve, igy a vitamintartalma is megmarad.

Este szinten valami konnyebb menut, s csak keveset.

Rendszeresen mozgok, futas, tanc, erobic, joga, uszas, tehat mindig azt vegzem, amihez kedvem is van, vagy idom engedi. Nekem pl.sok DVD-m van, igy itthon eltudom vegezni a napi tornamat, mivel altalaban 20-30 perces gyakorlatokrol van szo. A tornanal szinten nem a tobb ido, hanem a rendszeresseg a fontos.

S En azt tapasztaltam, hogy nagyon fontos az, hogy az etkezesnel es a testmozgasnal is, mindig olyat vegezz, amihez kedved is van, amit szivesen vegzel, igy nem fogod azt erezni, hogy kenyszer.

Most sok jo tanacsot kapsz, tehat valaszd ki azt, amit Te eltudsz fogadni, az etkezesnel is, igyekezz olyat valasztani, ami a Te izlesednek megfelel.

Amikor igy fogod vegezni a fogyast, akkor egeszseges is maradsz,mivel ez nagyon fontos.

A gyogynovenyek kozul most igy teli idoben lehet, a zsalya, citromfu, fahej teakat is fogyasztani, mivel ezek kellemesebb italok, mint a viz.

Sok sikert!

2011. jan. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az előbb már valakinek leírtam az én ötleteimet, uhogy bemásolom:)


A lényeg az életmódváltás! Ha belegondolsz a fogyókúra csak átmeneti megoldás, mivel ha elérted a kívánt súlyt abbahagyod és visszatérsz a régi életmódodhoz. Én is nehezen szántam rá magam,pedig csak 5-6 kg-t szeretnék fogyni, de végre elhatároztam, hogy egészségesebben fogok élni. 2 hét alatt eddig 1.5-2 kg-t fogytam úgy, hogy nem eszem fehér lisztes pékárukat, max teljes kiőrlésűt, ha ebédre tészta van csak keveset eszek, édességet, nasit egyáltalán nem. Fontos a sok fehérje, gyümölcs, zöldség. Én is azt tudom mondani, hogy inkább gyakran egyél keveset. Én kb 2-3 óránként eszek és abszolút nem vagyok éhes közbe. Igyál legalább 2-2,5 l vizet, a zöld tea is nagyon jó, de vagy cukor nélkül vagy édesítővel (szénsavas, cukros üdítők kizárva)

Mozgás terén sztem jobb lenne ha a felülések meg a lábemelések előtt mondjuk futnál vagy bicikliznél 20-30 percet. Amikor már jobban bírod akár többet is.

Légy kitartó, hidd el megéri, mert napról napra jobban fogod érezni magad a bőrödben és szívesebben fogsz tükörbe nézni:)

Még eszembe jutott h szerintem írd le h mik a céljaid, mennyit akarsz fogyni és mennyi idő alatt, persze reálisak legyenek a leírt dolgok.

Írd le hogy miket nem ehetsz és helyettük miből ehetsz többet.

Én azt is lejegyeztem, hogy egyes sportokból fél vagy 1 óra mennyi kalóriát éget, ezeket neten keresgéltem ki.

Ezeket az oldalakat érdemes olvasgatni:

[link]

Itt a kalkulátoroknál megtalálod hogy a különböző tevékenységek mennyi kcal-t égetnek el.

Vagy:

[link]

Itt aztán mindent megtalálsz amit tudni szeretnél!

Bocsi, hogy hosszú voltam! Sok sikert kívánok:)

2011. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.
2011. jan. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!