Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rendesen eszek, de ésszel...

Ha rendesen eszek, de ésszel miért van az, hogy 14 nap alatt majdnem 3 kg lejött rólam? + alkohol

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem koplalok, diétám alatt egyszer sem korgott a gyomrom. Hirtelen távozik a "víz" vagy miért? 63kg voltam, és most pedig 60 vagyok.

Másik kérdésem: Szilveszter utáni reggel egy kisebb mennyiségű alkohol fogyasztása után több mint 1,5 kg hirtelen leugrott, másnap meg vissza, pedig nagyon keveset ettem aznap. Nem tudjátok ez miért lehet, engem érdekel? :)


2012. jan. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alkohol kivonja a szervezetből a vizet, és ha azt visszapótlod, ugyanúgy vissza is jön.

Mivel nem zsír megy le rólad, hanem víz.

2012. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 kiló zsír fogyás/ két hét + 1 kiló víz és bélsár.

persze ez nem feltétlen igaz, lehet keveset eszel, (ésszel, de keveset).

az ész azt is jelenti, hogy nem hagyod hogy hirtelen csökkenjen a tömeged, akkor ésszel növeled az adagot.

2012. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol nagyon durván sok vizet kivon. Pont a múltkor én is megittam este egy üveg bort, és reggel másfél kilóval könnyebb voltam :) Napokig azon gondolkodtam, hogy vajon hova teszi az alkohol azt a sok vizet, merthát nem izzadtam álmomban, és pisilni se voltam, csak reggel, de akkor nem jöhetett ki másfél liter. Ha valaki tudja hova lesz a sok víz az alkohol miatt, megírhatná!
2012. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

effektív amíg nem ürítesz magadból (bármilyen úton is) addig nem csökken jelentősen a testtömeged. izzadás elhanyagolható.

ha reggel így ébredsz, lehet a mérés pontatlan. vagy az üveg bor után nem emlékeztél, hogy voltál mellékhelyiségben.

2012. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!