Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan birkóztok meg az...

Hogyan birkóztok meg az ünnepek allatt felszedett kilókkal?

Figyelt kérdés
A fogyókúrát nagyon nem tudom betartani, mert kivànós fajta vagyok ès eléggé megnôtt a zsírpárna a hasamon, de azért jó lenne leadni azt a kissè nagyra fujt úszó gumit.
2012. jan. 10. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát én is eléggé behíztam ünnepek alatt és a tokám már a nyakamat verdesi mint a pelikánnak amikor elkap egy halat. A fyogyókúrát elkezdtem de már délután félrezabáltam, emiatt biztos megállt a fogyás abba is hagytam. Edzésről sajnos szó sem lehet mert olyan munkát végzek hogy nem fér bele sőt betegségem is van, meg nem is szeretek mozogni, és tesiből is fel voltam mentve. Azért jó lenne leadni a feleslegemet.
2012. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja ja van egy kis tokàm is, úgy utàlom, mintha kèt állam lenne...
2012. jan. 10. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem szedtem fel egy dekát sem. Vigyázz! Jön a húsvét, egy újabb ok az evésre-ivásra!
2012. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Husvètra megint csini akarok lenni, sôt hamarabb mivel jövô hònapban jön haza a pàrom és megyünk szaúnázni.
2012. jan. 10. 21:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Hajjajaj, jön a húsvét, a jó kis pácolt sonkákkal, tojásokkal, húsokkal, megint nem bírom majd megállni hogy tele ne zabáljam magam és ugrik a fogyókúra. Pedig az integetőhájamból is le kéne adni. Azt hiszem arra a kis időre már kár elkezdeni fogyókúrázni.
2012. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Minek gúnyolódtok?


Kérdező! Olyan sokat az ünnepek alatt nem szedhettél fel, elvileg azt simán le tudod adni, ha pár napig odafigyelsz. Amit viszont nem most hirtelen szedtél fel, azt nyilván nem olyan egyszerű, mert az nem csak ilyen "átmenetileg sokat ettem, és felszaladt egy-két kiló"-dolog, hanem tényleges elhízás.

Tehát akkor a szokásos: kevesebb és jobb ételek, több mozgás. Más gyógyír erre sajnos nincs...

2012. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én így :)


[link]

2012. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy hizó, általàban 51kg vagyok, de most felszedtem kb 4 max 5 kg... nem szoktam fogyózni, inkàbb gyakrabban eszek és keveset. Ha ezt tartom ezútán is, meg persze mozognák, lefogyhatok vissza???
2012. jan. 10. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:

először is lefogynék,nem lefogynák -.-

másodszor,igen sikerülhetne, egy hónapot szentelnél neki, és különösebb erőlködés nélkül lemenne ez a pá kiló.

mozgás,helyes,kcal deficites étrend.

csókalom

2012. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

(mozognÉk ugye, mert alanyi ragozás, E/1.)


és igen. akkor leadhatod. pont ez a lényeg. értékes tápanyag, kevesebb, és legalább 5felé osztva egy napon.

plusz annyi mozgás, amennyi belefér.

2012. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!