Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok, és...

Szerintetek kövér vagyok, és ha igen, hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, 174 cm magas és 70 kg. ha szerintetek is kövér vagyok adjatok légyszi tippeket, hogy hogy fogyjam le, és írjátok le, hogy szerintetek kb mennyit kéne leadnom.

Előre is köszi


2012. jan. 11. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy kövér. de étkezz szigorúan egészségesen, és élj mozgásban gazdag, aktív életet.
2012. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de van rajtad felesleg. NE akarj fogyókúrázni, hanem kezdj el rendszeresen sportolni.
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, itt van két kép, hogy lássátok is miről van szó

[link]

[link]

2012. jan. 11. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg túl sovány vagy. Én azt ajánlom neked, hogy edzél és egyél egészségesen. Ha meg meghízol akk se csüggedj. Legalább annyi fickó szereti a kövér lányokat, mint ahány a soványat. Ergó ha hízol nem leszel csúnya, hanem ugyanúgy szép leszel. De vannak olyan csajok akik pedig inkább kövéren szebbek. Én azt ajánlom, hogy amíg 200 kg alatt vagy addig nem kell aggódnod.
2012. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem számodra jó ez a 70 kg. Egészséges, nincs rossz alakod, különösen ha nem macinaciban jársz mint az első képen.

Ha nagyon akarsz, leadhatsz 2-3 kilót, de én inkább az izomtónus kifejélesztésére törekednék a helyedben. Magyarán a mennnyiséggel nincs baj, csak a formáján kéne csiszolni egy cseppet.

2012. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha jól érzed így magad, akkor ne fogyj. de tudd, hogy semmi sem lehetetlen, és simán csinálhatsz te is bombanő testet magadnak. ha neked megéri a fáradságot, akkor ne habozz. magadnak kell hogy tetsszen a látvány és akkor a többiek is elfogadnak :)
2012. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kicsit duci vagy, főleg alul, ha jön a tavasz menj kocogj, vagy sportolj valamit a barátnőiddel!


Nagyon szép a magasságod, ha kicsit jobban odafigyelnél magadra, egy szép magas karcsú tinilány lehetnél!

Max. 5 kilót kellene fogynod, de sportolj sokat inkább!

2012. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
kövér vagy, diétázz, sportolj. 60 kilósan már tudnál jól kinézni.
2012. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Netta46 válasza:
Szia, 14 évesen még sokat változik az ember ne csesz ki az egészségeddel azzal, hogy el kezdesz fogyókúrázni, többet ártasz az egészségednek, azt viszont megteheted hogy égészégésebben próbálsz étkezni és sportolsz az iskolán kívül is, és ha pl egy nap nem tudsz edzeni akkor az nap kevesebbet is egyél mint aznap amikor pl. 2 órát is edzel.
2012. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Lánynak sok a 70kg 14-évesen egy fiúnak kellene annyinak lennie olyan magassággal az is úgy ha izmosabb.
2012. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!