Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér a testem, hogy fogyjak le?

Kövér a testem, hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
fogyo kurás tippek
2010. márc. 12. 15:12
 1/10 anonim válasza:
44%
foggyá le..
2010. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
google :)
2010. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
ne egyé
2010. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobj ki otthonról minden édességet,és ne is vegyél többet.Ami nincs otthon azt nem eszed meg.Egyébként meg el kell határozni,és akarattal megcsinálni.Nem lesz könnyű.
2010. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom, hogy nem eszem cukrot, fehér kenyér helyett barna rozskenyeret eszem, amennyit lehet, mozgok és sétálok, este hat után már csak egy kevés túrót vagy natúr joghurtot eszem, sok vizet iszom és már lötyög a nadrág rajtam, pedig iszonyúan hajlamos vagyok a hízásra és eddig nem sikerült soha fogynom. Egy hete csinálom.
2010. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi 15:38-as a te írásod volt a leghasznosabb !! :))
2010. márc. 12. 15:54
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha emeletes házban laksz, akkor próbáld ki azt, hogy felmégy a tizedekre, aztán onnan lesétálsz a szintedre. A lefelé lépcsőzés is fogyaszt ugyanis. A csúcs persze az lenne, ha felfelé mindennap bevállalnád a lépcsőzést, hogy legalább ennyit sportolj.


A kenyeret és minden pékárút (kifli és zsömle is!) kell valóban elhagyni első körben és helyettük több tejtermék, zöldség és húsfélét egyél. Kerülni kell még az ilyen cukros gyümölcsjoghurtokat is.


A nasit meg eleve fel kell függeszteni. Ha nagyon nem bírod ki csoki nélkül, akkor a lehető legkisebbet vedd meg és ne egy komplett táblával. Vásárlásnál érdemes jólakottan menni, mert akkor kevesebbet fogsz költeni.


Este pedig 6-7 után már ne egyél.

2010. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek !! :)))
2010. márc. 12. 20:51
 9/10 timido ***** válasza:

Szia!

Egyszerű : Ne egyél sokat.

Én, mivel nem bírnám ki édesség nélkül egy hétig sem, így inkább többet mozgok. Ha normálisan betartod azt, hogy akkor... Minden második nap Rubint rékázol, vagy Claudia Schifferezel, akkor nyugodtan ehetsz egy kis csokit. Persze nem tonnaszámra.. :)

Meg mindennap egyél egy doboz joghurtot, de ha edzel, meg csinálsz ilyen vidiket, akkor nyugodtan egyél mindent.

Én sokáig próbálkoztam a diétával, de nem is tudom én azt betartani. Meg mindig azt főzni ami engedélyezett.. Szerintem macerás.

Nekem határozottan az jött be, hogy csinálok fitness videokat, mindenhova gyalog járok, és kevesebbet eszem. Napról-napra látom az eredményeket. Nem kell minden percbe mérlegre állni. Én is a tükörből látom a változást, nem a mérlegen.

Sok sikert! :)

2010. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

EGYÉL 6 után! Nem igaz hogy még mindig itt tartunk....


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!