Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szamolnatok nekem? Ez hany...

Szamolnatok nekem? Ez hany kcal szerintetek?

Figyelt kérdés
4 db kifli, fel liter karamellas tej, egy tanyer kaposztas paszuly leves, 4db sajtos tejfolos langos.

2012. jan. 13. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

hát honnan a fenéből tudnánk? Mekkora kifli, mennyi karamellás tartalmú tej, a tányér mekkora, levesbe milyen hozzávalók voltak? lángos mekkora? mi volt rajta?

Amúgy kcal.hu és egy mérleg.

2012. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 db kiflivel, fel liter karamellas tejjel (a tej oké, a karamella nem), és 3 db sajtos tejfolos langos-sal több, mint amennyit megeszik délig egy normális ember.

3 db kiflivel, fel liter karamellas tejjel (a tej oké, a karamella nem), és 4 db sajtos tejfolos langos-sal több, mint amennyit megeszik délig egy fogyókúrázó.

Hol van a zöldség, a gyümölcs, a fehérje? (A levesen kívül.)

2012. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kossz sokat segitettel egy korulbeluli szamra voltam kivancsi. nem tudom megnezni a kcal.hu oldalon mert mobilnetem van es nem tolti be az oldalt. ezert kerdeztem.
2012. jan. 13. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy nem lehet megmondani? Egy lángos lehet két tányér nagyságú meg lehet egy icipici is. Teljesen más érték jön ki rájuk.
2012. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak a jó isten tudhatja!


Ha leíod nekem az alapanyagok grammra pontos súlyát,akkor én kiszámolom neked.


Az én gondolatom alapján,az itteni lángos alapján,az én képzeletbeli paszulylevesen alapján 6500kcal.

2012. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, Istenem, azt nem értik meg, hogy nem vagyunk gyógyszerészek, hogy grammra pontosan mindent számolgasson az ember, egyszerűen NEM LEHET! Körülbelüli értékeket lehet mondani, s csakis azt egy átlagember esetében. 1 kifli kb. 130 kcal, 1 dl karamellás tej pedig 60 kcal. Hát a káposztás levesben nem tudom, hogy mi van (van-e benne pl. hús), de ha nincs, akkor nagyjából 300 kcal. 4 db lángost ki bír megenni??? A lángos átlagos mérete: amilyet a strandokon adnak, hogy annak mennyi a kcal-értéke, ahhoz már nekem is táblázat kéne, de biztos sok, elsősorban a zsír miatt amivel megszívja magát, és csak másodsorban a liszt miatt amiből késült. Rajta a tejföl és a sajt elenyésző kcal -már ha csak 1 lángosról beszélünk.
2012. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minimum is 3000 kcal.
2012. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!