Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak zöldség 3 hétig?

Csak zöldség 3 hétig?

Figyelt kérdés

Ha 3 hétig csak zöldséget eszem, és napi 2 almát, valamint napi 3 liter vizet megiszom, plusz esténként megiszom egy "béltisztító" teát, aminek reggelre van hatása, akkor az mennyire egészségtelen? Tudom, hogy egyoldalú, és pl. nem eszem szénhidrátot, meg fehérjét, de ezt tisztítókúraként hallottam. 170cm vagyok, 50kg szeretnék lenni, most 58 vagyok. tudom, hogy ez nem súlyfelesleg, de modell vagyok, és 50kg-nak kell lennem 1 hónap múlva. Légyszi ne oktassatok ki, hogy egészségtelen, meg visszajön a duplája. Csak arra válaszoljatok, hogy lemehet e ezzel az étkezéssel a 8kg 1 hónap alatt? Napi párszáz felülést, és sétát terveztem esténként, mert többre nem lenne energiám ilyen étkezés mellett.

Mindig figyelni szoktam az étkezésemre, külön eszem a fehérjét a szénhidráttól, csak az utóbbi idöben kicsit nem koncentráltam oda, hogy mit eszem, ezért jött fel. De miután ledobtam azt a 8 kg-ot, visszaállok a 90-naposra, amit amúgy már évek óta követek.

Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 14. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hááát. Ha bírod, akkor igen, de mellette mozogj sokat. Fekvő-ülő helyzetben állandóan "kapimpálj" a lábaddal (mintha háton, v gyorsban lábtempóznál), az is viszi a kalóriát, igaz sok izommal is jár, de te mondtad, h mindegy.
2012. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet megpróbálok elmenni futni is, talán nem esem össze :)
2012. jan. 14. 10:02
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy ideig még nem - első egy hétben, kb.


De ha ch helyett fehérjét ennél, akkor többre mennél vele sztem...

2012. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

okéé.. gondoltam először, hogy valami mókásat írok, de hát te hihetetlen vagy.. és nem vagy normális!

basszus, 90 napos? ergó 70 napig nem eszel húst? mert 90 naposban csak 4 naponta van.. EZ az értelmi szint? most komolyan? Jézusom, te mindenevő vagy, fogd már fel! erről soha sem hallottál még?

neked mit csináltak a szüleid (ha élnek, ha nem akkor sorry) amíg velük éltél?

nem azért eszel húst, mert jó ízű, hanem mert abban vannak teljes értékű fehérjék, amivel egészségesen tarthatod magad és mondjuk 40-50 évesen sem egy beteg roncs leszel, hanem valami egészségesnek nevezhető!

te semmit nem tanultál táplálkozásról egyébként? azzal, hogy 3 hét alatt csak zöldséggel, minőségi és mennyiségi éhezésbe kergeted a tested, mit fogynál szerinted? IZMOT? már ha maradt még rajtad valamennyi.. komolyan gondoltam amit először írtam, te hihetetlen vagy. ráadásul képzetlen, ha pedig képzetlen vagy, akkor mi alapján változtatsz a táplálkozásodon? hát szar.t se értesz hozzá! :(

azt mondd meg nekem, mi a sátán fa.szára tekert sírba leeresztő kötélért nem tudsz húst adni magadnak minden nap? mert akkor nem lennél beteg? vagy nem divatos manapság? van hús, nincsen háború. nem hizlal, ne hogy azt hidd. viszont kellő fehérje ellátás mellett akár zsírt is adhatnál le, éhezés nélkül.. de kit érdekel ez már..

komolyan, jöjjön már az a kiba.szott forradalom, na az lenne az evolúciós ugrás, mert az ilyen beteg emberek (sajnos vagy nem sajnos) de csúnyán megritkulnának.

2012. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem alaptalan a feltételezés, hogy a modellek buták! Három hét "tisztító kúra" (az meg mi a lófos? Mert megírta a Kiskegyed?), minden izmomat lebontom, fejem szétdurran a ch hiánytól, mellé PÁRSZÁZ FELÜLÉS (helyi zsírégetés nincs!), esti sétánál elájulok, csak hogy még egészségtelenebbre fogyjak egy olyan fotó kedvéért, amit utána úgy is embertelenre fotóboltolnak! De a slusszpoén tényleg az "utána visszaállok a 90 naposra amit ÉVEK óta követek" :D Ez tényleg a NO COMMENT szint!
2012. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

1, Ezt tuti nem fogod bírni!

2. Ha bírod is, beteg leszel és a sok diétától akár kórházba is kerülhetsz.

3. Amúgy hány éves vagy? Mert én 13 évesen voltam (tehát még dagadtabb is lettem) kb. 165cm és 48 kg és soványnak számítottam, ezért próbáltam hízni.

!!! Gondolkozz el: Biztos nem vagy szép? Biztos kövér vagy? Nem lehet hogy ez mind hülyeség?

Mert biztos szép vagy, vékony és lehetnél elégedett.

2012. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Bocsi, de nem kioktatásból írjuk, hanem, hogy neked legyen jó.
2012. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az én hibám, hogy nem írtam oda, hogy a 90napost nem szó szerint követem, hanem kicsit átírtam. Àltalában minden nap eszem húst, csirkét vagy pulykát, és alapban sok fehérjét eszem, túrót, joghurtot.

Amúgy nem véleményt kértem, hanem egy egyszerü választ arra a kérdésre, hogy kis súlyfeleslegböl lemegy e 8 kg 1 hónap alatt.

2012. jan. 14. 11:41
 9/15 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi energiát viszel be, mennyit égetsz el.

ezt mi honnan tudjuk? húsevés nélkül zsír már csak akkor megy le, ha kórházi fázisban vagy (lásd anorexia nervisások vagy éhezők afrikában)

2012. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Módosítottam a dolgokat a javaslatotokra.

Ma még tartom ezt a zöldségevészetet, vízivászatot. Ez lesz a 4.nap. Aztán holnaptól eszem ebédre húst is.

kösz a válaszokat!

2012. jan. 14. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!