Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan táplálkozzak és mozogja...

Hogyan táplálkozzak és mozogjak hogy lemenjen rólam a háj, és kevés izmot szedjek csak fel, vagyis szálkásítsak?

Figyelt kérdés

Sajnos alapból sem vagyok egy nádszál alkatú,világ életemben vaskosak voltak a lábaim,tehát izmosak,anyukámtól örököltem az alkatom.De hájas is vagyok ez igaz,főleg e fenekem,meg a combom,de a vádlimon is van,de az inkább izmos.Én vékonyodni szeretnék,de attól félek,hogy ha neki állok edzeni,csak még izmosabb leszek,az pedig nagyon nem lenne jó:(

Szóval hogyan táplálkozzak és mit és mennyit mozogjak,hogy elérjem a célom?7-8 kg-t akarok leadni.


2012. jan. 14. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

én majdnem megöltem késsel 8 embert, mert úgy megijedtem hogy ha elkezdek edzeni izmosabb leszek.

ne tudd meg milyen iszonyatos félelem volt. aztán nem történt semmi, edzettem, nem lettem izmosabb, szóval megnyugodtam.


a lábadat meg felejtsd el hogy izmos, milliókból 1-1 születik egy kromoszóma hibával, ami azt eredményezi hogy brutálisan fejlődnek az izmai, és alapból is kimondottan izmosak.

a lábad vagy zsíros, vagy a zsír miatt a test arányod is sza.r, de ezt ne nevezd izmos lábnak, mert kur.va sok ember igen komolyan edz azért, hogy tényleg izmos szép lábuk legyen.


változtass az étrendeden, legyen egészséges (ezzel már elhagytál fehér lisztes, cukros dolgokat) és egyél mértékkel, nyilván kevesebbet mint eddig.

utána is számolhatsz precízen, diétázhatsz, de igazából ez fölösleges.. jobb megszokni az egészségeset, és így egész életben nem lesz több gondod ezzel.

edzés meg minden mehet, hidd el nem fog felpattanni rád egy rakás izom.. miért hidd el? mert azt mondom. vagy olvass-tanulj sokat, használd az eszed, és te is tudni fogod. elég ha elhiszed.

én a helyedben lemennék karatézni vagy thaiboxolni, ezek intenzív edzések, segíteni fogják a fogyásodat.

esetleg összeszednék otthon végezhető erősítő gyakorlatokat, mint amiket ő csinál http://www.youtube.com/results?search_query=zuzane&oq=zuzane..

2012. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó lehet neked kérdező, én anno éveket jártam konditerembe, pontosan kajáltam, számoltam a fehérjét, és csak nagyon nehezen izmosodtam, az is hónapokig tartott :( Fantasztikus érzés lehet attól rettegni, hogy nehogy MÉG izmosabbak legyünk! Tótdani meg a Vöröszoli térden állva könyörögne a génekért.
2012. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D Hát ez pedig tényleg így van,és a legfontosabb kimaradt a kérdésből,hogy NŐ vagyok!Szerintem egy nőnél nem túl szép,ha izmosak a lábai,már pedig nekem azok...
2012. jan. 14. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
küldj képet, hogy az tényleg izom-e. netalántán háj.
2012. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!