Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytál csak káposztal...

Mennyit fogytál csak káposztaleves diétával?

Figyelt kérdés
és mennyi idő alatt?
2012. jan. 14. 16:41
 1/7 anonim válasza:

Szerintem semmilyen ilyesmi "diétával" nem lehet tartós eredményt elérni! A tartós fogyást csak és kizárólag mozgással és életmód változással lehet elérni. Semmiféle humbug-gal nem jutsz előre.


Üdv: egy volt kövér ember, aki életmódot változtatott és nem ilyen "diétákkal" próbálkozott.

2012. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mozgás mellé ezzel a diétával nem lehetne látványos eredményt elérni?
2012. jan. 14. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

már megint egy ilyen szerencsétlen kérdés?

LÁNCFŰRÉSSZEL és normális, csökkentett mennyiségű táplálkozással lehet fogyni, koplalással nem lehet, ezen mi ilyen kurv.anehéz megérteni?

(sorry, te biztos az 1. kérdést teszed fel, én viszont a 300.-at olvasom, és kiakasztó hogy ennyire nem tanítanak az iskolákban alapvető, baromi fontos dolgokat)

2012. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semennyit, mert 1 napig bírtam.

Fájt a gyomrom a levestől, rosszul voltam.

Szerintem nem lehet tőle fogyni, mert betartani sem tudod.

Vagy, ha igen, akkor beteg leszel.

Ezek a villám diéták a legkárosabbak.

Ha fogysz is, úgyis visszahízod.

2012. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig olvastam olyat, hogy egy színész 30 kilót lekoplalt magáról egy filmszerepért.
2012. jan. 14. 20:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha egy éhező csontsovány etiopiai enni kapna, akkor gyorsan meghízna?
2012. jan. 14. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:

lekoplalt, ezen van a hangsúly.

éhező.. olyan értelemben hízhatna, hogy az éhező testnek nagyon alacsony az energiaigénye. tehát sok dolog miatt hízna.

rögtön hízna, mert kaja jut a testébe. hízna, mert vizet köt meg a teste, töltődik vissza a szénhidrát raktára, és persze a teste még mindig spórol, tehát úgy mond sok kalória feleslege lenne, ami mehetne zsírba.

alternatív esetben nem bírná a gyomra, sőt meg is halhatna. sokan jártak így felszabadított halál/munkatáborokban.

2012. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!