Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőtől ki szeretne velem...

Hétfőtől ki szeretne velem fogyni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a terv? Milyen étrend? Milyen edzések? Bevásároltál már hozzá?
2012. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én szeretnék..:) De milyen módszer alapján??
2012. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is pont hétfőtől akarok:) te mennyit és hogy?
2012. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is, én is, én is!


Nekem ez jött be legutóbb és ezt fogom megint csinálni:


Napi ezer kalóriát eszem, így nem kell megnéznem, hogy mit, csak hogy mennyit, négy óra után egyáltalán nem eszek semmit, viszont rengeteg folyadékot iszom, lehetőleg ásványvizet. Emellett pedig esténként 1-1,5 órát edzek itthon. (szobabicikli, taposógép és capoeira-aerobic DVD)


30/N

2012. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én mától kezdtem, 5 kilót szeretnék leadni. De nem terveztem meg csak úgy belevágtam. Majd meglátjuk mi lesz:D
2012. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is..!!! kb. 10-15 kilótól szeretnék megszabadulni. 159 cm magas és 72 kiló vagyok.
2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

sziasztok!!

Én is hétfőtől fogyókúrázom! Vacsorára csak zöldséget vagy gyümölcsöt eszek, egyáltalán nem eszek cukrosat, és kenyeret sem. Tegnap estétől szedem mellé a slim fit 2000-et. és evező gumit vettem azzal csinálok reggel 50-et és este is!Remélem jó lesz mert 6 kg kb. le szeretnék adni!

2012. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
kor számít ?
2012. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
drágáim, nincs ilyen h hétfőtől fogyózok... akkor az semeddig sem fog tartani.
2012. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Napi ezer kalória...este négy után nem evés???? Te jó isten. Ha ezt követitek tudjátok mi lesz veletek...? Ha! hétfő után el is kezdtek fogyózni,és fogyni is fogtok,nem sokáig bírjátok majd,és visszaszeditek a dupláját!!! Életmódváltás kell,ami örökké tart,nem pedig fogyókúra!!! Annyi annyi cikkből tudtok okosodni,ebben a témában,de sokan tévesen vágnak bele mindenféle butaságba...
2012. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!