Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérvagyok. Hogyan tudnék...

Flórii. kérdése:

Kövérvagyok. Hogyan tudnék látványosan fogyni?

Figyelt kérdés
13 éves,170 cm,és 75 kg vagyok.. nagyonkövérvagyok és szeretnék nyárra egy olyan 10-15 kilót leadni....tudnátok segíteni,hogyan tudnék gyorsan nyárra látványosan lefogyni??:)) előre is köszi mindenkinek:)))
2012. jan. 14. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Na szerinted?

Nem kellene annyit zabálni és sportolni kellene...

2012. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, ne egyél üres szénhidráttal teli cuccokat, semmi liszt, semmi cukor, és napi legalább fél óra intenzív mozgás.
2012. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

francba... elrontottad a kommentem.

ha nem lennél 13 éves, olyan puruttyás feldarabolt holttestes képet linkeltem volna, hogy egyből felhagy a látványos fogyással.


na mindegy. helyette: kérd meg szüleidet, hogy segítsenek szabályozni mennyit egyél.

közben NE egyél fehér lisztes ételeket, cukorral készült ételeket (édesség és üdítők) és légy mértékletes.

a te korodban sok húst és zöldséget kell enni.

2012. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ;

Én is nagyon kövér vagyok,talán súlyban nem vagyok annyi mint te,de rettentően nagy a hasam nekem is.

Ne aggódj,lefog menni,de fogyókúrázni semmi értelme,tönkre teszed magad.


Sport - ez a megoldás.

12/Lány,159 cm és 52-3 kg.

2012. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Aczél,a feldarabolt holttestes képek azok nudlik :/ Viszont a fejezéses videók már odavernek,nemrég találtam egy láncfűrészes fejezést is, námbörván!

Beteg vagyok hogy extrem puruttya mellett szeretek enni?

2012. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Előző, nem vagy egyedül. :D
2012. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

1.Talán nem kellene zabáni...

2.Meg a torna órán a kispadon seggelni (lányoknak: meg rinyálni a tornadressz miatt..a fél GYK ezzel van teli)

3. Mozogni.

4. még mozogni (bicikli, futás, úszás keményen, rendszeresen és sikerülni fog :)

2012. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

XD

Akkor jó. Azt gondoltam már csak én vagyok ilyen retardált :D

De amúgy tök véletlenül vettem észre,hogy mindíg mikor gép előtt eszek,az extrem pututtyát nézem:)

2012. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy a fejezéses videókat a 13 éves lány előtt kellene kitárgyalni. Szerintem a fél társaság összehányná magát, ha csak egy hullát is látna élőben.
2012. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

aki puruttyán edződik, az nem hányná össze magát (az átlagemberhez képest).


én nem kajálok közben.. de nincs benne semmi természetellenes, ha jobban meghozza az étvágyad. én meg azon alszom el.

a 13 éves gyerek meg inkább rettenjen el most a túlzott brutalitástól, mint hogy esetleg majd hasonló látványos dolgokat tesz a saját testével.


apropó, a fejezős videót elő tudnád keresni újra? privátban átküldhetnéd, ha van rám egy kis időd!

2012. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!