Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak sokat, tartósan...

Hogyan fogyjak sokat, tartósan? Nem azonnali fogyásra gondoltam, hanem szépen fokozatosan, viszont sok minden akadályozza a rá fordított időt. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy reggel 8 órától suliban vagyok, azután este 8 óráig dolgozom gyakorlatilag minden nap. Hogyan szedjek össze olyan étrendet, sportolást, amit meg tudok oldani ilyen időhiányosan? És ne essek össze iskolából menet a munkába.

Teljesen kétségbe vagyok esve.. :(


2012. jan. 14. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

rohadt egyszerű.

ha tényleg fontos neked,akkor reggel korábban felkelsz elkészíted,kiméred az aznapi kaját.

belerakod az ételhordóba,aztán már csak időre kell enni.

nekem megy.

12 órás menetek mellett meg tényleg nem sok idő és kedv van a sporthoz.

amire ráguglizhatsz-kalóriadeficit jelentése és szálkásító étrend,testzsír csökkentés.

2012. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este elkészíted a kajádat, 2-3 napra előre, majd szépen bedobozolod ételhordóba és viszed magaddal egy kanállal. Napközben pedig szépen benyámmogod. Otthon végezhetsz este intenzív, 15-20 perces aerobik jellegű mozgást, elég három naponta is. Hétvégén beiktathatsz esetleg egy óra gyaloglást, vagy másmilyen aerob jellegű tevékenységet. A suliból munkahelyre menésnél is választhatsz olyan útvonalat, ahol többet kell gyalogolni. A kaja természetesen sok zöldség, sok fehérje, kevés szénhidrát legyen.
2012. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek, és tapasztalatból mondom. Én is folytattam ilyen életmódot, csak fordítva, fél 7-kor keltem, 8-fél 5-ig dolgoztam, 8-ig suliban voltam, majd haza, házi feladat, gyakorlás, fekvés éjfél-fél 1 között). Ilyen körülmények között az ember annak is örül, ha arra van ideje, hogy bemenjen egy boltba és vegyen magának 2 zsemlét.

Nekem annyiból könnyebb volt, hogy az ebédet meg tudtam rendelni, és mindig alacsony kalóriatartalmút rendeltem, mert munkahelyen voltam délben. Ha te suliban vagy, oda nem tudsz rendelni (gondolom).


A válasz: sehogy. Képtelenség.

Sajnos ebben az esetben az ún. "életmódváltáshoz" nemcsak az étrenden való javítás és a mozgás elkezdése tartozik, hanem elsődlegesen az időbeosztás normalizálása. Persze ez sem ilyen egyszerű, nekem se nagyon volt választásom, gondolom, neked sincs.

2012. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Igen.. a helyzet az, hogy fősulis vagyok és ahogy vége az óráknak szinte egyből indulnom kell dolgozni, ami 2 buszt jelent a városon belül.. sétálni nincs időm kifele, hazafele pedig akkor gyalog 9-fél10-re érnék körülbelül haza. Ezért vagyok meglőve az étellel, mozgással kapcsolatban.. :/

Megteszek minden tőlem telhetőt.. és remélem hónapokon belül változik a testem.

Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 14. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a fősulin van kajálda, és anyagilag megengedheted magadnak, próbálj ott enni párolt zöldséget hússal, ebédre. Mindenképpen jobb, mint a szendvics. Napközbenre vigyél natúr joghurtot és almát.

Este próbálj salátát enni, azt hamar össze lehet dobni.

2012. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendicsek! Köszönöm! :)
2012. jan. 15. 16:40
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
Mindent lehet csak akarni kell, jól írták az előzőekben, reggel kiméred és megeszegeted 3 óránként szépen. Ha nem csinálod elszántsággal akkor nem is akarod igazán, csak álmodozol róla, ha az álmodozásból már cselekvés is lesz , akkor jó úton jársz.
2012. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Minden tőlem telhetőt megteszek ..

2012. febr. 19. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!