Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek amit a DM-ben...

Szerintetek amit a DM-ben lehet kapni, bio, teljesen csak magvas kenyér, (barna és kissé kesernyés ízű) mennyire akadályozza a zsírok lebontását? Azaz az is hízlal annyira, mint a fehér kenyér?

Figyelt kérdés
Az öt szelet 275 HUF szokott lenni, ha valaki tudná, hogy melyikről beszélek?! Az emésztésemet anno nagyon jól helyrerakta (mert sajnos volt egy betegségem), azóta rászoktam, fehérkenyeret nem is eszem.
2011. jún. 3. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

egy nap egyél meg egy szeletett reggelire főtt tojással, tojás vagy különféle zöldségkrémmel, körözöttel, vagy sovány sajttal, felvágottal és zöldségekkel és teljesen jó, nagyon egészséges, én is szoktam ilyet venni, szerintem nagyon finom, jobb mint a sima kenyér, de hízlalni ugyanúgy hízlal, de élettanilag jobb, amúgy is reggelire kell a jó minőségű gabona

hétvégén meg egyél zabpelyhet joghurttal és gyümölccsel

helyrehozta az emésztésed, szóval jó a szervezetednek, edd nyugodtan továbbra is

2011. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia! megtudnád mondani a nevét? sajnos nekem is gondjaim vannak az emésztésemmel:(

segítségedet előre is nagyon köszönöm!

2011. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát az elsőnek :)

Kedves második: a neve, bár több féle van, most itthon pont a lenmagos verzió van, Alanatura a márkája is az van még ráírva, hogy leinsamen (lenmag :D). Tudok még neked ajánlani még olyan gyógymódot: danon aktivia, és abba szórj bele szintén lenmagot. Ahogy ezek a lenmagocskák magukba szívják a vizet a szervezetből, ezáltal jobban "kitakarítja" a beleket, az emésztés meggyógyítja". Én ezekkel próbálkoztam anno, és teljesen bevált.

Más: a Dm.ben többféle ilyen kenyér van, általában a bolt elejére rakják a biocuccok közé ugye, különböző áron, de ezekből amerre én járok általában mindig van 50%-os kedvezmény, mert közeli lejáratú. Azt nyugodtan vedd meg, el fog fogyni :) egyszer egy fél kilós csomagot, 10 szelet volt benne 400 helyett 100 ft-ért vettem :D

2011. jún. 4. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

lenmag+zabpehely+napraforgómag+búzakorpa

erre öntsetek egy pohár élőflórás kefírt+

tegyetek rá pár szem epret/meggyet+aszalt szilvát/reszelt almát

2011. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudom, miről beszélsz és nagyon jó az emésztésnek, igazából ez az egyetlen teljes kiőrlésű kelnyér, nagyrészt nyers rostokból áll és igen, fogyókúrás.Ez is magas kalóriatartalmú, de ez nem jelent semmit, mivel a felét meg sem tudod emészteni. Ha már kenyér, akkor ez.

Ugyanazt éred el vele, mint amit atöbbiek írtak a magokkal, meg a zabpehellyel.

2011. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!