Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étrendem?

Milyen volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit elszúrtam, szóval ezért kérdezem.


"reggeli" (12-kor): fasírt, uborkával, krumplipürével

ebéd-féleség (14:30-kor): rakott káposzta

vacsora: egy marék mogyoró


+3 kocka csoki, 1db narancs


2012. jan. 15. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nincs ilyen gyakran étvágyam. ha egy normális adag ételt megeszem, akkor minimum 5-6 óráig nem hogy nem leszek éhes. okoska.
2012. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

*na szóval nem leszek éhes. a "nem hogy" az nem kell.

sanyargatásról meg szó sincs.

2012. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát épp ez az. a 3 óránkénti evésnek pont az a lényege, hogy nem kell lenyomnod egyben egy teljes adag bolognai makarónit nsarancslével és két palacsintát ebédre, hogy utána estig ne légy éhes. merthogy ugye nincs háború, nem raktározunk, remélhetőleg nyolcan se vagyunk testvérek, szóval bármikor megehetjük azt a ki*úrt adag kaját, bármennyi részre osztva. így nem lassul az anyagcsere.
2012. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én ezt ki is próbáltam, hatszor ettem naponta, de nem hozta az ígért hatást. csak nehezebbnek és fáradtabbnak éreztem magam mellette.
2012. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!