Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen volt a mai...

Szerintetek milyen volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

Véleményetek szerint megfelelően étkeztem ma,ha fogyni szeretnék? Csak kíváncsi lennék,hogy hol hibádzik.Tudom,hogy zöldségeket is bele kéne építenem,de sajnos nem vagyok oda értük.Szóval amit ma ettem:

reggeli: zabkása(40g zabpehely,2 dl tej)

délelőtt: 1 db körte

ebéd: csirkemell parmezános,fűszeres bundában

délután: kakaó (2 dl tej,cukrozatlan kakaópor)

este: tonhal (konzerves,sós lében)


2011. dec. 26. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy szóval: kevés.


A zabpehely az mit takar? Valami cukrozott figurás izé vagy rendes zab?


A csirkemellt érdemes lenne natúron enni, de nem látok mellé köretet, minimum salátát! (Kell a rost, a vitamin! Pl. paradicsom, paprika, uborka, jégsaláta...)


Kakaó? Mi vagy te, óvodás?


Az esti tonhal még az egyetlen értékelhető, de magában nem sokáig fogod tudni enni! Dobd fel kis mustárral, borssal, egyél hozzá pufirizst!

2011. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"öldségeket is bele kéne építenem,de sajnos nem vagyok oda értük"

köretnek, pedig kell. nyilván a vitaminok hiánybetegségeiért sem lennél odáig.

2011. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát lehet hogy csak én vagyok ezzel így, de szerintem ez sok.. Amikor én fogyókúrázok ennek a felét sem eszem meg. A délelőtti adagot mondanám reggelinek és ebédre kb egy szelet kenyér valamivel és ennyi.
2011. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!