Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyaloglástól tényleg lehet...

A gyaloglástól tényleg lehet fogyni? Persze kalóriadeficitet tartok közben, de kisbabám van, vele meg külön előny is sokat sétálni. Hetente még háromszor 45 percet tornázok is.178 cm/ 101 kg/ nő

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ekkora súlynál számít, mást nem is nagyon csinálhatnál, max. még úszás, de ugrálni nem lehet, ahhoz legalább 20-30 kg-t le kell adni.

De sajnos a séta kevés kalóriát "éget", így sokat kell sétálni.

2012. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyaloglás eléget óránként x kalóriát. Ezért jó fogyókúrához. Ha hatékony akarsz lenni, akkor azt tedd meg, hogy nem lassan sétáltok (az nem sokat ér), hanem ütemesen, tempósan gyalogolsz. Ezt mondjuk babakocsival nem tudom elképzelni, de ha kengurud van, akkor simán. Megkockáztatom, még a kisbabád is élvezni fogja :)
2012. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az én "pici babám" már 10 kg (7 hónapos) és ha még magamra kötötm, megnézném azt a gyors tempót... :D De köszönöm! :)
2012. jan. 17. 10:00
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedves első! A kérdező közel 180 cm magas, ez a súly nem "akkora" felesleg. 20-30 kiló fogyás után nem is igen marad mit fogynia:)
2012. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaa :D hát az tényleg kemény, akkor max. háton vidd, úgy egyébként a tartásod is javítja. De viccen kívül ezt meg lehet játszani, bocs a hasonlatért, de olyan, mint a súlyzós gyakorlatok, a plusz súly miatt hatékonyabbak! Ha van ilyen hátra vehető babahordozótok, akkor abban tudsz vele gyalogolni, bár nyilván sokszor le fog kéredzkedni.
2012. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azért eloszlik rajtam, így azért tudok tornázni, nem gond... :D De nincs sajna babhordónk. De köszönöm mindenkinek!
2012. jan. 18. 15:32
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
6 km/h tempójú gyaloglás 160 kalóriát éget fél óra alatt. Nem rettenetesen sok, de hozzáadódik a többi mozgásodhoz. Én amúgy nem javasolnám, hogy 10 kg-os "élősúllyal" a hátadon gyalogolj hosszasan, nem hiszem, hogy az túl jó hatással lenne a gerincoszlopra. Told nyugodtan babakocsiban.
2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!