Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni a combomb...

Hogyan tudnék fogyni a combomból ha az a bajom vele, h a felesleg kevés de vastag, mert izmos?

Figyelt kérdés
Tudom 100 kérdés van már, de én arra lennék kiváncsi, h akkor hogyan tudnék fogyni ha csak pici a felesleg a combomon és azért vastag mert izmos. De ugyanakkora attól még.És közben edzésre is járnom kéne. Kell legyen valami megoldás, jelenleg diétázom, de félek, hogy nem elég.
2011. ápr. 7. 21:09
 1/4 bix ***** válasza:
egyszerű. csökkentett szénhidrát és csökkentett fehérje bevitel. így lebontasz némi izmot is, mondjuk mindenhonnan fog ez is menni mint a zsír, de el lehet tűntetni. viszont ez az edzésed rovására fog menni, nem tudom mit sportolsz és milyen szinten, ha amatőrkén just for fun, akkor gondolom nem para
2011. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hát nem csak úgy amatőr szinten, de nem baj. :) Nagyon zavar
2011. ápr. 10. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nah ez velem is igy volt!!! Vastag volt a combom! Azt hittem kover! Pedig nem volt az csak izmos, amugy a kornyezetembol sokan mondtak hogy hulye te nem vagy kover csak vaskos izmos. Erre ez engem nem erdekelt es elkezdtem eletmodot valtani meg tornazni. 5-honap alatt nagyon szep lettem!! 2 het utan mar latszott hogy fogytam. Csakhogy olyan gyenge lettem hogy az nem igaz. A suliban is mindenkit egy csapasra leutottem (lol). Eros voltam. De mostmeg egy kukazsakot nem birok megemelni. Lebontottam az izmomat. Hulye voltam. Es en nem is koplaltam. rendesen reggeliztem ebedeltem tornaztam ebed utan meg lightos dolgokat ettem. Es megis.


En csak azt mondom hogy orulj neki hogy izmos combot van. Sokan szeretnenek olyat. Nezd meg rihannat vagy beyoncet nekik is az van es ok is le*rjak. Ferfiak millioi rajonganak ertuk . Ovatosan!!!!

2011. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

@Utolsó.

ezt kifejtenéd? mennyi idős vagy?

2011. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!