Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki gyorsan és...

Van itt olyan, aki gyorsan és viszonylag sokat fogyott?

Figyelt kérdés
Tudom, egészségtelen, meg hülye vagyok, lógni fog a bőröm, visszahízom, megbánom, stb. Nem erre vagyok kíváncsi. Úgy is én cseszek rá, ti ebből semmit nem fogtok érezni magatokon, ígérem. Kérlek, csak akkor írj, ha már próbáltál olyan diétát, amivel sikerült gyorsan és sokat fogynod! Előre is köszönöm azoknak, akik értelmes választ adnak és azoknak is, akik bár belekötnének a kérdésbe, mégsem teszik. Köszi.
2012. jan. 17. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Bécsi diéta, egy hétig csináltam 5kg-ot fogytam, gondolom ha 2 hétig csináltam volna 9kg lement volna, azóta mondjuk visszahíztam, tavaly nyár végén csináltam.

De nem ez a megfelelő fogyókúra még mielőtt sokan letámadnak engem is amiért ezt ajánlottam!

22/F 185cm 103kg

2012. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos. 2x megcsináltam, most csinálom harmadszor. :)

Tudom, hülye vagyok, de nem érdekel.

1. 3 hónap 17 kg (heti 5x torna, reggeli - ebéd szokásos, csak kevesebb, vacsora nincs)

2. Lindaxa (első hónap 6 kg, összesen 18 kg) betiltották :(

3. Reggeli - ebéd szokásos csak kevesebb, vacsora nincsen. Tornázni pedig nem tudok, mert a 2. után súlyos ritmuszavarom lett és azóta kezelés alatt állok. :(

2012. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
42%

Én nem buzdítalak, szimplán leírom, hogy hogyan fogytam 16 kg-ot...

76kg voltam a magasságom 170 cm.

du 4 óra után sosem eszem, egy idő után nem is igényeltem, az étkezések mennyiségét is a felére csökkentettem, és csak reggeli meg ebéd van. Mostmár ott tartok, hogy elfeledkezem az evésről, egy hete volt olyan, hogy 2 nap alatt csak egy pizza szeletet ettem.

Amiből sosem engedek az a folyadék, a napi min. 2l mindig megvan

Még 1x nem ösztönözni akarok, és nem érdekel mások negatív véleménye, én így csináltam és kész

19L

2012. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én döbbenetesen gyorsan én sokat fogytam egy diétával. Heti egy kiló úgy ment le mint a gyorsvonat! Nem koplaltam, nem éheztem... még most sem hiszem el! Hihetetlen!
2012. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
És megosztanád velünk, hogyan csináltad? :)
2012. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig marha egyszerű. Semmi pékáru, semmi más folyadék, csak víz. Kaják: paprika, paradicsom, uborka, jégsaláta, répa, zab, brokkoli, kelbimbó, gránátalma, rizs, csirkemell, sonka, tonhal, tojás (főtt és rántotta), feta sajt, mozzarella, cottage cheese, zsírszegény túró, natúr joghurt, 100%-os fehérje turmix. Ezekből szerintem elég változatos menüt lehet összehozni. Napi 5x étkezés. Napi 15 perc (!) mozgás.
2012. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

magyarul újra találkozhattatok A Titokkal, a normális kajálással.

és én még valami puruttyás vonatos kettévágott embert akartam linkelni.. ez a normális evés dolog még ennél is jobb!

2012. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!