Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arra gondoltam h egy pár...

Arra gondoltam h egy pár napig kiflit fogok enni joghurttal vagy tejföllel! Szerintetek melyik hatásosabb le kell fogynom kb 4 kg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mindkettő totál hatásos, ha le akarod építeni a szervezetedet, vizet akarsz veszíteni és három nap után a hűtőre rontva visszahíznád a leadott víz kétszeresét... zsírban.
2012. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

najó. magyarul étkezz rendesen, napi ötször (háromszor közepes adagnyi kaját, kétszer /uzsi, tízórai/ pedig kiegészítő adagot). zöldséget, gyümölcsöt, fehérjedús tejtermékeket, tojást, sok sovány húst, teljeskiőrlésű pékárut és olajos magvakat.

mozogj napi 1-1,5 órát intenzíven. így három hét alatt is lemehet akár a 4 kiló, ha eddig kiflihez hasonló őrültségeken éltél.

2012. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

szerintem hülye vagy. de nem kicsit.

ilyen szerencsétleneknek én is szoktam segíteni, Főpapi méltóságom miatt.. szóval, igényelhetsz nálam egy kisebb adag húst az egészséged védelmében. majd keress..

2012. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tk kifli joghurttal és 1-2szem retekkel, paradicsommal jó reggeli

és a többi étkezés?

2012. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 kilót le lehet adni egy hónap alatt éhezés nélkül...
2012. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, én heti ötször edzem, egészségesen étkezem, és gy sem sikerül leadni azt a 3-4kg-ot, ami rajtam maradt még, főleg has tájékon.. már vagy fél éve próbálkozom.. szóval.. L/17
2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szóval L/17, nem is vár senki ilyen teljesítményt egy mai tini csajtól, amiről szó van az a lehetőség, azaz képes lehet rá egy ember, ha tudja hogyan kell enni, rendesen edz tisztában van a szálkásítás elméleti hátterével..
2012. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!